Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Круглий стіл "ДС": Чи не забагато в українців вихідних у травні? (ВІДЕО)

Вторник, 21 Мая 2019, 07:55
Травень – один із лідерів за кількістю вихідних на місяць. Стабільно впродовж першої половини травня українці з радістю відпочивають від трудоднів і насолоджуються благами чудового клімату

фото: УНИАН

Взагалі з 365 днів в році українці 251 день працюють, а 114 відпочивають. І це не рахуючи гарантованих державою відпусток. Якщо взяти в середньому, то українці працюють в такому режимі: два дні роботи, один день відпочинку. Якщо додати ще 24 дні відпустки, то виходить, що 140 днів у році українці насолоджуються блаженним відпочинком.

Проте виникає питання: чи можна, працюючи в такому режимі, наздогнати сусідів, від яких ми відстаємо в економічному розвитку?

На цьому тлі цікаво виглядає заява засновника Alibaba Group Джека Ма. Він вважає, що можливість працювати в форматі 996 - з дев'ятої ранку до дев'ятої вечора, шість днів на тиждень - це благословення. "У багатьох людей і компаній немає такої можливості. Якщо ви не працюєте в такому режимі, поки молоді, коли ви взагалі зможете так попрацювати?"- запитує він.

21 травня в межах "Дискусійного клубу ДС" ми проведемо дискусійну панель на тему "Чи не забагато в українців вихідних у травні?"

Наші спікери: 

Олексій Шевнін, редактор відділу економіки

Галина Третьякова, керівник ГО "Інститут Громадянських Свобод"

Олексій Кущ, фінансовий аналітик

 

Больше новостей о финансах, бизнесе и промышленности читайте в рубрике Экономика

загрузка...