Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Онлайн-конференція "Ділової столиці": Чому реформатори недолюблюють ФОПи? (ВІДЕО)

Четверг, 28 Марта 2019, 07:55
Наш гість: Володимир Дубровський, старший економіст Case-Ukraine

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб підприємців (ФОП) - зручний економічний інструмент який дає можливість мільйонам українців займатися бізнесом, надавати послуги, виробляти й постачати товари, мінімально стикаючись з вітчизняною податковою бюрократією. Здавалося, можна лише потирати руки - українці працюють на батьківщині, заробляють гроші. Але не все так просто.

Ідея про те, що ФОПи використовують для уникнення від оподаткування та різноманітних маніпуляції і порушень, не дає спокою українським чиновникам ще з часів Віктора Януковича. Нині проти ФОПів ополчилися ще й різноманітні проєвропейські реформатори, які періодично закликають їх ліквідувати. У часи злочинної влади, спроба ліквідації ФОПів призвела до податкового майдану 2010 року. Нині поки все обмежується жорсткими суперечками в ЗМІ і соцмережах, але це наразі все.

Про те, навіщо українцям ФОПи, що чекає їх після завершення виборів президента та парламенту, та чи може працювати українська економіка без ФОПів взагалі, ми поспілкуємося з старшим економістом Case-Ukraine Володимиром Дубровським.

Маєте питання? Просимо ставити їх тут.

Больше новостей о финансах, бизнесе и промышленности читайте в рубрике Экономика

загрузка...