Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Володимир Співак ("Нестле"): вчимо як правильно поводитися з ресурсами (ВІДЕО)

Вторник, 21 Мая 2019, 07:50
Директор із комунікацій та зв'язків із громадськістю компанії "Нестле" в Україні і Молдові Володимир Співак представляє проект на церемонії нагородження кращих екопрограм України

Видання "Власть денег" нагородило представників провідних компаній, які представили свої програми із покращення екології та охорони навколишнього середовища. Як компанія "Нестле" дбає про довкілля та вчить цьому інших, розповідає Володимир Співак. 

"ДС": Пане Володимире, що ви можете розповісти про екологічну політику компанії, у якій працюєте?

В.С.: Наша компанія працює в багатьох країнах світу - я би сказав, у більшості країн. Всюди, де ми маємо виробництво, де ми маємо офіси, дбаємо про навколишнє середовище. 

Безперечно, у нас є фокуси - речі, на які ми звертаємо особливу увагу. Ми - найбільша продуктова компанія. Все, що ми робимо, так чи інакше пов'язане з продуктами харчування. В Україні ми теж працюємо з громадами, де у нас знаходяться фабрики, наші виробництва чи офіс.

"ДС": Чи можете навести приклад такої співпраці?

В.С.: У нас є проект "Господар", який покликаний розвивати українських фермерів. Завдяки цьому проекту ми маємо сировину для нашого виробництва кетчупів - скажімо, на "Торчині". Але одночасно з тим ми вчимо наших фермерів правильно працювати, і вони потім можуть виходити на міжнародний рівень. Тобто продають сировину не лише "Нестле" в Україні, а й "Нестле" в інших країнах.

Другий етап проекту "Господар" - ми за допомогою Сумського національного аграрного університету і Бернського вчимо правильно поводитися з господарством, з землею кожного фермера, і відповідно він дбає не лише про те, щоб заробити гроші на цій землі, а як правильно з нею поводитися, як її доглядати, як правильно поводитися з людськими ресурсами й розуміти, що таке далеке майбутнє, а не заробити лише сьогодні. Це теж і збереження енергії, і збереження води.

"ДС": Як саме вчите?

В.С.: Є фахівці компанії "Нестле". Вони точно знають, що потрібно, щоб виготовити нашу продукцію. Щоб ми її могли купити. Сумський аграрний університет готує майбутніх агрономів, і є Бернський університет, що має знання на рівні розвиненої швейцарської економіки. Є також посольство Швейцарії, яке також допомагає й частково фінансує цю програму.

Зрозуміло, що, окрім таких програм, про яку я щойно згадав, і яка є однією з головних у створенні наших спільних цінностей, у нас є звичайні, щоденні речі: коли ми дбаємо про економію світла, енергії, води, газу на всіх наших фабриках. У нас є ціль - для кожної окремої фабрики, для кожного офісу по постійному скороченню даних витрат для того, щоб ми справді відповідали цім цінностям і принципам, які сповідуємо.


Больше новостей о финансах, бизнесе и промышленности читайте в рубрике Экономика

загрузка...