Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Дивись

онлайн

18 квітня о 16:00

Онлайн-конференція "ДС": Чи переживе українська пенсійна система рік виборів? (ВІДЕО)

Наш гість: Павло Кухта, заступник голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні

Третина населення в Україні - пенсіонери. Для кожного українського уряду це об'єкт особливої турботи. По-перше, тому що їх багато. По-друге, на виплати пенсій потрібно дуже багато грошей. Ну і по-третє, усі пенсіонери - виборці. Від їх голосів залежить і вибір країни, і політична стабільність.

Тому в період між виборами українська влада намагається певним чином реформувати пенсійну систему, забезпечити її чітку й збалансовану роботу, а в період виборів концентрується на підвищенні пенсійних виплат.

Цього року в Україні мають відбутися президентські й парламентські вибори, відповідно, на пенсіонерів чекають підвищення виплат, а дехто вже навіть заговорив про запровадження додаткової, 13-ї пенсії.

Що чекає на українську пенсійну систему вже в недалекому майбутньому, чи можна її зберегти й чи не доведеться підвищувати вік виходу на пенсію, ми поговоримо з економістом, експертом у галузі фіскальної політики, бюджетного процесу та пенсійної реформи, заступником голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ Павлом Кухтою.

Свої запитання ви можете поставити просто тут