Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

"Батьківщина" зняла з виборів сімох кандидатів-мажоритарників

Воскресенье, 12 Октября 2014, 14:43
Таким чином політична сила підтримала сильніших претендентів на депутатські мандати від інших "партій Майдану"

ВО "Батьківщина" зняла сімох кандидатів на користь сильніших кандидатів від інших партій Майдану, повідомляє "ДС". Про це у своєму Твіттері повідомив нардеп Андрій Шевченко.

"Чекаємо від союзників зустрічних кроків. Також "Батьківщина" звертається до інших демократичних партій з пропозицією доузгодити кандидатів проти найодіозніших опонентів", - додав він.

За словами Шевченка, знято мажоритарників в округах 63, 68, 72, 74, 82, 160 та 223.

"В окрузі 82 (Запорізька обл) "Батьківщина" - Колеснікова на користь узгодж демокр кандидата. Тут намагається пройти нардеп Дудка (ПР). В окрузі 68 (Ужгород) - кандидата Кисилишина, щоб не пропустити нардепа Василя Ковача (ПР) та інших одіозних кандидатів. В окрузі 63 (Бердичів) - кандидата Гринчука, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 72 (Тячів) - кандидата Стойку, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 223 (Київ) знімає кандидата Лебедівського. Сподіваюся, Левченко таки здолає Пилипишина. В окрузі 160 (Сумщина) - кандидата Тимошенка, щоб не пропустити нардепа Молотка (ПР). В окрузі 74 (Запорізька обл.) - кандидата Нікішина, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата", - повідомив Шевченко.