Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

«Регіоналам» заборонили вживати слово Путін

Пятница, 25 Апреля 2014, 13:00
У коментарях щодо ситуації на сході депутати від Партії регіонів та кандидати в президенти, які вийшли з лав ПР, бояться зізнатися у любові до Путіна

У соціальних мережах журналісти повідомляють, що нардепи-"регіонали" та колишні "регіонали" - кандидати в президенти, відмовляються від різких оцінок агресивних дій Росії щодо України, і особливо остерігаються критикувати лідера РФ Володимира Путіна. Всі коментарі цих політиків зводяться до штампованої фрази: "Дуже сподіваємося, що до військового протистояння не дійде". Після чого "стрілки" переводяться на українську владу, яка, начебто, не хоче почути голос Донбасу.

Табу на Путіна в умовах неприхованої агресії Росії проти України навряд чи пояснюється політкоректністю українських слуг народу. Скоріше це може свідчити про вичікувальну позицію, яку зайняли представники колишньої влади. Вочевидь вони бояться негативного сценарію розвитку україно-російського конфлікту і тому завбачливо мовчать. Аби в разі чого встигнути присягнути окупантам.

Також насторожує повідомлення вболівальників донецького "Шахтаря", власником якого є олігарх, головний спонсор Партії регіонів Рінат Ахметов, про заборону керівництвом клубу сімом ультрасам відвідувати найближчий домашній матч команди на "Донбас-Арені" нібито через виконання ними пісні про Володимира Путіна. Ця пісня, як відомо, стала хітом серед українських уболівальників. До подібних санкцій досі не вдавався жоден клуб, у тому числі і з Донецького регіону.