Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

«Самопоміч» втретє перемагає на національних дебатах 1+1

Пятница, 17 Октября 2014, 13:57
Андрій Садовий, лідер Об’єднання «Самопоміч» знову переміг на національних дебетах 1+1 «Право на владу» із результатом 39%

Це вже третя поспіль перемога представника "Самопомочі" на дебатах. Раніше успіх святкували як сам Садовий так і член списку "Самопомочі" Єгор Соболєв, повідомляє "ДС".

Цього разу опонентами Садового були віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-генеральний прокурор Володимир Піскун.

"Старі політики не хочуть тих змін. Вони все життя там, у владі. Вони там як вареники в маслі. В більшості - більше масла, в меншості - трошки менше. Але всі годуються з системи і не хочуть її міняти. Потрібні нові люди, які незаплямовані, які мають Бога в серці, які самі себе зробили, які готові жертовно працювати для цієї країни. І тільки тоді будуть зміни. А все інше - імітація", - заявив Садовий в ефірі 1+1.

Сам Садовий йде на вибори у списку Об'єднання "Самопоміч" під номером 50. Очолює список співзасновниця Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко.