Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

49% українців проголосували за лідера «Самопомочі» Садового на дебатах

Пятница, 19 Сентября 2014, 14:00
Андрій Садовий йде на вибори в парламент під номером 50 у списку Об'єднання «Самопоміч»

49% українців підтримали лідера партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрія Садового під час голосування на проекті "Право на владу" каналу 1+1. Нагадаємо, українці голосували під час виступів політиків шляхом інтернет - та телефонного голосування. Повідомляє "ДС".

Опоненти Садового на дебатах, Юрій Луценко - отримав 31% голосів глядачів, Андрій Парубій - 20%. Микола Левченко на ефір не прийшов.

"Краще півроку непрофесіоналізму, ніж все життя деструкції. Треба довіряти людям. Я взяв на роботу молодих людей з цілої України і я далі буду продовжувати це робити. Тому що ми сьогодні маємо унікальних людей. Але їм треба дати можливість, щоб вони були присутні у владі, в парламенті. Це залежить від всіх нас з вами. Це шанс нашої держави. Треба боротися за кожного українця" - заявив лідер Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий.

Нагадаємо, Андрій Садовий йде на вибори в парламент під номером 50 у списку Об'єднання "Самопоміч". Список очолює співзасновник Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко. У списку також командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко та голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

"Право на владу" - соціально - політичне ток-шоу у прямому ефірі. Політики перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами відповідають на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу.