Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Адвокат, яка жалілася на побиття Штепи в прокуратурі, виявилась самозванкою

Среда, 15 Октября 2014, 17:40
Черговий скандал за участю колишнього мера Слов'янська був лише дешевою провокацією

Прокуратура Харківської області спростувала інформацію про побиття співробітниками закладу колишнього міського голови Слов'янська Нелі Штепи, яку вчора оприлюднила її адвокат Олена Статіва. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-реліз установи. Більше того, прокуратура заявляє, що Статіва не є адвокатом підозрюваної, оскільки не отримала на це відповідного дозволу.

"Зазначена громадянка не є офіційним захисником чи адвокатом підозрюваної Н. Штепи. До участі у провадженні цей так званий захисник не допущена, а отже, яке відношення ця жінка має до кримінального провадження у відношенні Н. Штепи, нам не відомо", - йдеться в заяві прокуратури Харківської області.

Щодо змісту заяви про нібито побиття підозрюваної, то її прокуратура оцінює, як провокацію та спробу саботажу слідства з метою затягування процесу. "Це вже не перша спроба підозрюваної не допустити судового розгляду кримінального провадження. 8 жовтня, під час оголошення остаточної підозри в умовах СІЗО у присутності адвокатів вона відмовилась сама і заборонила захисниками підписувати будь-які документи. У подальшому вона відмовлялася виходити до слідчих із камери", - жаліються прокурори. Крім того, правоохоронці відзначають, що ніяких заяв з приводу нібито побиття Штепи, ані в прокуратуру, ані в міліцію не надходило. 


Нагадаємо, Неля Штепа підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.