Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Борис Колесников де-факто просить Путіна продовжити вторгнення

Понедельник, 22 Сентября 2014, 12:05
Заява Колесникова про те, що ПР не визнаватиме вибори-2014 - це пряме замовлення Росії, яка хоче залишити за собою право заявляти, що новий український парламент нелегітимний

Фото: ura-inform.com

"Партия регионов как партия считает выборы по пропорциональной системе нелегитимными, и, думаю, это будет доказано и в международных судах. Потому что семь миллионов человек в них не смогут участвовать, а это прямое нарушение Конституции и по отношению к избирателям, и к кандидатам. Это шаг к диктатуре и узурпации власти", - заявив Борис Колесников.

Навіщо Борис Вікторович зробив таку заяву?

1. Партія регіонів ні за яких умов і ні за яких обставин в жодному із блоків не мала можливості набрати 5% для проходження в парламент. Заява про не легітимність виборів - це прикриття плачевного стану партії регіонів.

2. Ця заява продиктована не інтересами виборців Донбасу, а інтересами росіян, які підхоплять цю тезу і найближчі місяці будуть говорити, що голос Донбасу не почутий, хунта узурпувала владу і не хоче чути свій народ. Простіше кажучи - це ще один привід для легітимізації Новоросії.

Партія регіонів ні за яких умов і ні за яких обставин в жодному із блоків не мала можливості набрати 5% для проходження в парламент

3. Борис Вікторович, як мінімум говорить неправду, коли каже, що 7 мільйонів жителів Донбасу не візьмуть участі в виборах. Ця цифра завищена приблизно вдвічі. Чому Колесников так "помиляється"? Судячи з усього це пов'язано з тим, що представники ПР, особливо під брендом ПР, не мають жодного шансу пройти по жодному з мажоритарних округів Донбасу. Більше того, після Президентських виборів, на яких не голосувала більшість виборців Донбасу, нинішні аргументи Колесникова, виглядають як мінімум дивно. Було б логічно, щоб ПР подавала в суд на нелегітимність обрання Порошенка. Але, нагадаємо, що Кремль визнав Порошенка легітимним Президентом. Тому ПР ніяких судових позовів не готувала. Зараз є інше завдання, тому і готуються відповідні позови. Більше того, після вчорашньої заяви іншого осколка ПР - партії Льовочкіна, яка також вирішила не брати участі в виборах, можна очікувати, що й який-небудь Юрій Мірошниченко заявить, що подає в суд на державу Україна.

4. Колесников заявив, що зараз ПР буде засипати українські суди скаргами на ці вибори. Можна не сумніватися, що ряд суддів приймуть вигідні росіянам рішення. Більше того, існує велике питання, чию сторону займе Конституційний суд, який залишився майже незмінним з часів Януковича. Росіянам просто необхідно, щоб український суд визнав вибори нелегітимними.

Нинішня ж заява - це привід для росіян в майбутньому розпочати агресію по поваленню диктатури і для захисту жителів так званої Новоросії

При цьому навіть рішення першої інстанції вистачить, щоб з цього робити грандіозну піар акцію. Потім "чесного суддю" тихенько вивезуть в Росію і дадуть можливість безбідно дожити віку в де-небудь в Криму.

5. Насправді вся ця акція не матиме жодного логічного продовження, якщо росіяни не продовжать військову агресію. Якщо не буде повномасштабного вторгнення - регіонали просто зникнуть з політичної карти України і розчиняться в інших політпроектах. Нинішня ж заява - це привід для росіян в майбутньому розпочати агресію по поваленню диктатури і для захисту жителів так званої Новоросії. Більше того, не треба забувати, що росіяни шукають політичних лідерів для цієї самої Новоросії і регіонали хочуть взяти участь у цьому кастингу.

Підсумовуючи, варто сказати лише одне - Колесников не може не розуміти, що означає його заява і які криваві наслідки вона може мати.

-->