Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чи справді збожеволів Геннадій Кернес

Среда, 6 Августа 2014, 12:05
Харківська міськрада присвоїла звання почесного громадянина сенатору РФ. Головне питання, чого Кернес знову почав грати роль напівбожевільного

Ніяких логічних причин голосувати за це рішення немає і бути не може. Це демонстративне рішення, яким, де-факто, Геннадій Кернес показує середній палець офіційному Києву. Є кілька версій чому так вирішив поводитись Кернес, який після повалення режиму Януковича і розмови з Коломойський, несподівано зайняв проукраїнську позицію.

Версія перша. Це помста за каліцтво. Ходить чутка, що Кернес в своєму каліцтві звинувачує нинішню владу, яка нібито підготувала замах на нього. З точки зору логіки, владі не було жодного смислу вбивати Кернеса, хоча повністю відкидати цю версію не варто.

Версія друга. Коломойський вирішив створити свою проросійську силу, яка відбере голоси осколків ПР, комуністів і т.д. Саме на роль лідера такої сили претендує Кернес. При цьому Коломойський продовжує контролювати Харків, щоб там не було вибухів сепаратизму.

Версія третя. Кернес грає самостійну гру і починає створювати свою проросійську силу (підминає під себе ПР). Правда, повірите в те, що це самостійна гра уже складно. Очевидно, якщо це "самостійна гра", то вона має бути санкціонована росіянами.

Як би там не було, але стараннями Кернеса Харків знову поступово набуває рис порохової бочки. І Кернес вважає, що він знову в грі, яка має його вивести на нові політичні щаблі.