Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чому Борис Колесников не знайшов 500 тисяч, щоб викупити у терористів мера Горлівки

Вторник, 8 Июля 2014, 18:01
Мер Горлівки Євген Клепа ось уже більше місяця знаходиться в полоні терористів. Але всі його покровителі чомусь сховалися і не прийшли на допомогу

Написати цю статтю мене змусили два моменти. Перше - це сьогоднішня заява Колесникова про те, що до закінчення війни на Донбасі виборів в парламент бути не може. Друге - недавні крики вірної соратниці Колесникова Олени Бондаренко, яка під час виступу Порошенка в парламенті горлала про те, що українська армія - армія вбивць дітей.

Місяць тому мера Горлівки Євгена Клепа захопили в полон терористи. Його з того часу практично ніхто не бачив, а ті, хто ніби то бачив, говорять про те, що його накачують наркотиками і знущаються. Якщо це правда, а, судячи з усього, так воно і є - Клеп чи не єдиний мер захопленого терористами міста, який так страждає.

Клеп є кандидатурою Бориса Корлесникова і саме він протягнув його в мери на противагу кандидату від іншого регіонала Ігоря Шкірі. Зараз можна багато чого говорити про те, чому терористи так знущаються на Клепом, але фактом залишається той момент, що Колесников не зробив нічого для того, щоб визволити з полону свого підлеглого.

Персонально я не вірю, що півмільйона доларів не вирішили б це питання. Якщо терористи в Горлівці мали персональний зуб на Клепа, можна було б піднятися вище по ієрархії ДНР. Чи не міг Колесников вийти на Губарєва, який персонально заявляв, що фінансування він свого часу отримував від Ахметова? Чи не міг він вийти на керівника батальйону "Восток", екс-керівника донецької "Альфи", з яким він не міг не бути знайомим? Зрештою, де не можна вирішити питання ціною в 500 тисяч, можна вирішити ціною в мільйон доларів.

Але Клеп досі сидить в полоні у терористів. Чому? Очевидно, виходячи з логіки Бондаренко, тому, що українська армія убиває дітей.

-->