Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чому настоятелю Києво-Печерської Лаври потрібно боятися розстрілу від ФСБ?

Среда, 5 Октября 2016, 11:50
В Росії нищать єдиний храм Київського партіархату

Фото: i1os.com

Храм, який нікому не заважає і який, настільки малий, що на нього можна було б не звертати увагу. Отже, для чого це робиться і, що буде далі?

1. Нищення храму потрібно росіянам лише для того, щоб в Україні почалася зворотня масова реакція. Принцип око за око - ось головна ідея ФСБ, яке прийняло рішення знищити наш храм. Будь-які захоплення храмів будуть тиражуватися росіянами, як початок нових християнських воєн. І тут, я не здивуюся, якщо буде інспіровано вбивство когось із очільників УПЦ МП.

2. Я не сумніваюся, що найближчим часом ми можемо отримати низку гучних скандалів, включно зі стріляниною і гучними розборками між людьми в камуфляжі і московськими попами. Все те, що не вдалося зробити під час хресної ходи влітку буде провокуватися зараз.

3. Цілком імовірно, що зараз почнуться утиски Київського патріархату в Криму, включно із гонінням єпископа і відкриттям кримінальних справ.

А тепер найважливіше, що потрібно робити. Потрібно почати масово входити в громади російського патріархату і робити там перевороти. Якщо вдасться за рік перевести в УПЦ КП 400-500 церков, процес може стати просто незворотним. Головне питання: хто очолить цей процес. І без вирішення цього питання хвиля тихих переворотів просто помре на 10-15 храмі.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство