Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Чому Сакварелідзе не зробить переворот в Одесі

Понедельник, 14 Сентября 2015, 16:00
Саакашвілі добився того, що до нього їде його прокурор, який не прижився в Генеральній прокуратурі. Але в Одесі у Сакварелідзе буде ще менше можливостей, ніж у Києві

Фото: УНІАН

Ейфорія, яка охопила багатьох "грузинофілів" після призначення Давида Сакварелідзе прокурором Одещини, як мінімум, передчасна. Сакварелідзе відправили не наводити лад, його відправили подалі від столиці. А, що найголовніше - навіть, коли новий прокурор Одещини і зможе поставити своїх заступників, він не матиме нормальної співпраці з іншими силовиками і особливо з судами.

Успіх справи  "діамантових прокурорів", яку розкрутив Сакварелідзе, полягав у тому, що абсолютно секретно він зумів провести операцію спільно з СБУ. І ця справа була єдиним успіхом Сакварелідзе в столиці. І в Києві, і в Одесі він був і залишиться одним воїном у полі.

Максимум, на що може розраховувати грузинський прокурор - представники його відомства робитимуть вигляд, що його слухають. Всі чудово розуміють: Сакварелідзе в перші тижні продемонструє низку піарходів, але його робота любить тишу. А тиші якраз він і не зможе забезпечити, адже завдання ламати хребет злочинності ніхто не ставить. Тому, те, що задумає Сакварелідзе, через декілька годин знатиме вся Одеса.

Що реально він може зробити? Судячи з усього, новий призначенець має поставити перед собою завдання розкрити одну дуже крупну справу. Він сам керуватиме нею і сам забезпечить режим абсолютної тиші. Ні на що більше розраховувати не варто.