Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

D.SCRIPTUM. Арифметика Путіна, Кьокусінкай Парасюка та Інтернет мезозойської ери

Пятница, 23 Сентября 2016, 19:31
Експрес-аналіз суспільної реакції на топові теми сьогоднішнього дня

"Деловая столица" продовжує DIARIO SCRIPTUM (від латинських diario - щоденний та scriptum - текст) або скорочено D.Scriptum. Тут ми розповідадимемо про реакцію суспільства на топові теми дня.

Проста арифметика Путіна або Зміна місць кремлівських доданків

Хитромудра кадрова багатоходівка Путіна, котрий головного російського розвідника відправив керувати залізницями, спікера Держдуми призначив на його місце, а зама своєї АП направив головувати у парламенті, викликала в українському інформпросторі закономірний подив. Оговтавшись, провідні блогери стали видавати на-гора свої тексти, розмірковуючи про те, впливи якої башти Кремля посилились, а якої послабились, хто конкретно і в чому програв, а хто виграв. Хоча через весь спектр думок у соцмережах червоною ниттю проходить один єдиний, колір, що характеризує сучасну Росію, - це тотальна сірість. Відтак, в серйозних обговореннях в Мережі домінує глобальний висновок, що насправді ми маємо справу із простою путінською арифметикою - черговою і банальною зміною місць кремлівських доданків. Від чого, як відомо сума (читай, режим Путіна) жодним чином не змінюється.

Захарченко виборов "бронзу" на терористичній "Олімпіаді"
"Це справжнє міжнародне визнання!", - такими заголовками дружно прореагували українські користувачі соцмереж на міжнародний ТОП-10 терористичних організацій, куди потрапили і "ДНР", і "ЛНР". Багатьох особливо потішило почесне третє місце "команди" Захарченка, а також той факт, що у "міжреспубліканській" спартакіаді він знову опустив Плотницького. Причому до такої ступені, що "ЛНР-збірна" останнього посіла аж сьому сходинку, трохи вище за якихось африканців з Боко Харам. Утім, всі без вийнятку погодились, що "золото", здобуте ІДІЛ на терористичній "Олімпіаді", - цілком заслужене. А ось щодо "срібла" виникла суперечка із неспортивними висловами. Дехто став звинувачувати у фальсифікації "клятих піндосів", який чомусь розділили ОРДО і ОРЛО. Бо якби рахували загальнокомандний результат терористичних атак всього ОРДіЛО, донбаські "шахтарі і трактористи" виявилися би на голову вищі за срібних призерів - прямих нащадків "Аль-Каїди" з "Фронту ан-Нусра".

Безконтактне карате Парасюка у вечірній прайм

Безумовно, найбільш обговорюваною темою дня в українському сегменті Інтернету стала бійка у самісінький вечірній прайм та практично в онлайн-режимі бравого Парасюка із "опоблоківцем" Вілкулом-молодшим. Хоча, як з'ясувалося, останній попри приставку до свого прізвища старший за свого візаві на 10 років. Але в такі деталі мало хто вдавався, переважну більшість особливо вразив нерівний бій, у який вступив "сотник Володя" із автівкою Вілкула. Двері машини отримали ногою сотника Володі і за Україну, і за Донбас, утім, деякі "злі язики" все ж таки нагадали Парасюку українську народну мудрість, що "Коні невинні". Інші ж назвали дійство народженням нового стилю безконтактного карате. Натякаючи на те, що Парасюк, копаючи ногами вілкулівський Range Rover, в контакт із господарем позашляховика не вступав. Ну а загалом, широке розповсюдження в Мережі фотожаб, на яких "сотник Володя" зображений в костюмі клоуна, говорить саме за себе.

"ВЛК ПНХ" завдає удару у відповідь

Не менше дісталося у соцмережах і вчорашньому спаринг-партнеру Парасюка. Машинного масла у вогонь додав сам Вілкул, розмістивши на своїй сторінці у Facebook пост, як він висловився, "на холодну голову". Виявляється, на думку цього путінського шанувальника, вчора наочно було видно два варіанти розвитку України - "або вічна війна, істерика і злидні, або так, непростий, але мир". Що ж тут почалося... Так би мовити, ні у казці сказати, ні пером описати. Але абсолютна більшість у Мережі щиро пошкодували, що Парасюк так і не зміг гідно і переконливо начистити пику цьому типу з "холодною головою". Та порадили "меснику Володі" частіше ходити в тренажерний зал та качати м'язи. Замість того, щоб шастати по телеефірах та епатажно на телекамери рвати свою лужену глотку.

Інтернет мезозойської ери

З міжнародних новин українських інтернет-користувачів потішила звістка із Північної Кореї. Точніше, матеріал на Бі-Бі-Сі про поточний стан Світового павутиння у КНДР. Отже, як з'ясували британські журналісти, в цій славетній країні прогресивного соціалізму діють менше 30-ти (!) веб-сайтів, здебільшого пропагандистського спрямування і орієнтованого на закордонного читача. Бо північні корейці в середині КНДР доступу до Мережі не мають взагалі. Колективна реакція українців, які всього з десяток років як стали активними юзерами, однозначна - це справжній Інтернет мезозойської ери. Маючи на увазі, що саме в ту давню добу серед тварин на планеті переважали плазуни, а у морях - молюски. І тільки-но з'явились перші ссавці та першоптахи.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство