Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

D.SCRIPTUM: Ципкалов по осені рахують, Кіндер-папєрєднік та Пістолетний профіцит Авакова

Понедельник, 26 Сентября 2016, 19:00
Експрес-аналіз суспільної реакції на топові теми сьогоднішнього дня

"Деловая столица" продовжує DIARIO SCRIPTUM (від латинських diario - щоденний та scriptum - текст) або скорочено D.Scriptum. Тут ми розповідадимемо про реакцію суспільства на топові теми дня.

Циплаков по осені рахують

Український інформпростір продовжує весело лихоманити від останніх новин з окупованого Донбасу. Точніше з однієї її частини, котра в звітах ОБСЄ заздрісно іменується сухою абревіатурою ОРЛО, а суворі "шахтарі і трактористи" гордо називають себе яскравим та більш коротким словом із трьох букв. Отже йдеться про так звану спробу "держперевороту в ЛНР", яка закінчилася самоповішенням колишнього "прем'єра молодої республіки" Геннадія Ципкалова через "страх за своє життя". Самі по собі такі визначення луганських "пропагандонів" ніяк не можуть стримати українців у соцмережах від невпинного сміху. В результаті народжується ціла купа нових мемів. Наприклад, "ципкалов по осені рахують" або "справа скоро дійде до крайньої Плоті". Тож, як серйозно підсумував в своєму пості на цю тему відомий блогер Денис Казанський, "судячи з останніх подій, повернення Донбасу в Україну є близьким і неминучим".

Ядерна реакція: з Кіндер-сюрпризу до Кіндер-папєрєдніка

Схоже, Путіна, як досвідченого шулера, вже не спинити в його прагненні без зупину смикати власну кадрову колоду. Ось і тепер на радість усьому українському сегменту Інтернету відбувся новий сюрприз від господаря Кремля. А саме: "притулок" для свого попередника на прем'єрській посаді Сергій Кірієнка в якості першого замглави путінської адміністрації. У зв'язку з тим, що в кінці буремних 1990-х Кірієнка називали "Кіндер-сюрпризом" через його тодішню молодість, facebook-гострослови одразу перейменували цього ймовірного новопризначенця у "Кіндер-папєрєдніки". А той факт, що до останнього Кірієнко обіймав посаду гендиректора "Росатому", дав привід з'явитися підозрам, що без застосування секретної ядерної реакції подібне перевтілення відбутися просто не могло.

Все що завгодно, тільки б не отримати в голову від Кличка

Британський боксер Тайсон Ф'юрі потішив український сегмент мережі своїм пошуком будь-яких виправдань, аби не допустити "реваншу над собою", тобто побиття свого обличчя кулаками Володимира Кличка. В попередній раз Ф'юрі відклав бій на початку літа, через буцімто травму щиколотки. Тоді навіть дядькові і за сумісництвом тренеру Тайсона довелося викласти у соцмережі фото, на якому нога його племінника і справді виглядала не дуже здорово На цей раз все обмежилося коротким відмовкою без демонстрації фотодоказів - "непридатний до поєдинку за медичними показаннями" і крапка. Відтак, резюме від любителів боксу під час інтернет-обговорень абсолютно зрозуміле: Ф'юрі налаштований на все що завгодно, тільки б не отримати в голову від Кличка.

Пістолетний профіцит Авакова

Новина із Дніпра, яка не залишила байдужими всіх, особливо на тлі дійсно трагічних дніпровських подій. Перебуваючи сьогодні на місці, Арсен Аваков вирішив нагородити зброєю водія місцевої маршрутки, який намагався заблокувати автівку вбивці патрульних поліцейських. Особисте вручення водієві пістолета "Форт-17" відбулося в урочистій атмосфері під спалахи репортерських фотокамер. Дехто з українських інтернет-користувачів нагадав всім відомий факт, що діючий глава МВС - палкий противник вільного користування в Україні зброєю. Хтось висуває припущення про наявний "пістолетний профіцит Авакова". Ну а інші просто задаються з цього приводу, прямим, хоч, в принципі, досить риторичним питанням: "Ну хіба розум є?"

Загибель поліцейських у Дніпрі

Попри жваві обговорення у соцмережах, пропонуємо в цій темі просто помовчати. Хоча б у день трауру...

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство