Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Депутат Вадим Денисенко підтримує посилення впливу РНБО

Вторник, 23 Декабря 2014, 13:30
Із незрозумілих причин карточка для голосування депутата від «Блоку Порошенка» не спрацювала

Фото: zhitomir.info

Депутат фракції "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко написав заяву, в якій вказав, що він голосував за проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони, але його карточка не спрацювала.

"Цей закон є вкрай важливим для національної безпеки і для фронту. Я голосував "за" посилення функцій РНБО. Але через незрозумілі обставини моя карточка для голосування не спрацювала. Про що я і повідомив у своїй заяві", - наголосив депутат.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада не підтримала президентський законопроект про внесення змін до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони. Для проходження цього документу не вистачило трьох голосів. Зокрема, семеро депутатів з "Блоку Петра Порошенка" утрималися, десятеро не голосували. Серед тих, хто утримався, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Дмитро Добродомов, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Микола Лаврик, Микола Томенко та Мустафа Найем. У фракції "Блоку Петра Порошенка" пообіцяли вжити заходів щодо тих депутатів, які не підтримали рішення фракції про голосування за новий закон про РНБО. Про це на брифінгу у Раді повідомила депутат "БПП" Ірина Геращенко.


Notice: Undefined variable: TitleUrlNow in /var/www/html/dsnews/dsnews_v2/application/dsnews/modules/default/controllers/PublicationController.php on line 176