Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Дмитро Снєгирьов: Як в "ЛНР" приховують реальні втрати

Понедельник, 25 Июля 2016, 16:30
Командування "Народної міліції" "ЛНР" намагається дати для ЗМІ брехливу інформацію з метою компрометації ЗСУ

Фото: informator.news

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" 23 липня 2016 р. приблизно о 15.00 в районі бази відпочинку "Десюлія" підірвався на міні та помер по дорозі в лікарню командир 2-го взводу розвідроти 2-го армійського корпусу "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" Нікіфоров Сергій Петрович 16.07.1973 р.н.
За повідомленнями безпосередньо з місця подій, бойовики тягнули пораненого на собі не маючи можливості надати йому першу медичну допомогу в зв'язку з відсутністю необхідних медичних засобів і ліків.
Як з'ясувалося пізніше, командування 2-го армійського корпусу "Народної міліції міністерства оборони" "ЛНР" дало команду звільнити Нікіфорова заднім числом і оформити його загибель, як отримання несумісних з життям поранень цивільним мешканцем, що постраждав від обстрілів з боку ЗСУ.

Це далеко не перший подібний випадок. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" усіх загиблих військовослужбовців "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" звільняють задніми числами і оформляють у лікарнях цивільними особами, які отримали поранення внаслідок обстрілів з боку ЗСУ. Поранених бойовиків оформляють як осіб, що отримали побутові травми.

Примітно, що таким чином, командування "Народної міліції" "ЛНР" намагається приховати реальні військові втрати і разом з тим дати для ЗМІ брехливу інформацію з метою компрометації ЗСУ, щоби викликати негативну реакцію з приводу загибелі цивільного населення у жителів тимчасово окупованих територій Луганщини.

Джерело: obozrevatel.com

Больше интересного из Сети читайте на сайте dsnews.ua