Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

До нової сили регіональних лідерів приєднаються народний депутат та ще одна партія

Понедельник, 3 Августа 2015, 13:08
Антон Кіссе запропонував назвати нову політичну силу "Наш край"

 

Народний депутат України від Одещини Антон Кіссе заявив, що приєднується до нової політичної сили регіональних лідерів  та запропонував дати їй назву "Наш край". Про це йдеться у заяві Антона Кіссе, розміщеної на його сайті

"Україні потрібна нова політсила, яка спроможна не тільки говорити про всі блага децентралізації, а в першу чергу нарешті займеться реальним вирішенням проблем регіонів", - заявив Кіссе.

Народний депутат зазначив, що процеси конституційних змін та децентралізації, які йдуть в країні, необхідно наповнити реальним змістом знизу, а не з гори. На думку депутата це під силу господарникам та управлінцям, які сьогодні об"єднуються в кожній області. Також він запропонував дати назву новій партії -"Наш край".

"Програма партії "Наш край" цілковито збігається  з ініціативою, яку нещодавно озвучила низка регіональних лідерів. Я говорю про створення нової всеукраїнської політсили для відстоювання інтересів громад, про що заявили екс-перший віце-мер Києва Олександр Мазурчак, мери Маріуполя та Миколаєва – Юрій Хотлубей та Юрій Гранатуров, а також екс-нардеп з Запоріжжя Сергій Кальцев та мій колега з ВР харків'янин Александр Фельдман",- заявив Кіссе.

За словами народного депутата, він готовий не лише брати участь у дискусії на Форумі регіональних лідерів, а й невідкладно братися до роботи із створення нової політсили.

Крім того, нардеп у заяві зауважив, що ані теперішня влада, ані так звана опозиція не можуть адекватно відчувати і репрезентувати інтереси  регіонів. Тому, на думку Кіссе, нова партія має стати третьою силою.

Читайте также:

Нагадаємо, що у минулий четвер в Києві презентували створення нової регіональної сили всеукраїнського масштабу. На даний момент навколо ініціативи об'єдналися мери і відомі регіональні діячі.

Творці нової партії кажуть, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів, яскравим прикладом чого є ситуація в Чернігові, а тому закликають усіх мерів та інших регіональних лідерів об'єднатися у велику політичну силу, щоб реально працювати над децентралізацією. Тому вони пропонують обговорити створення нової політсили на Форумі регіональних лідерів.