Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Два поганих сценарія на найближчі дні

Вторник, 29 Апреля 2014, 20:47
Головна відмінність від Криму - на Сході народ не готовий масово йти на референдум, а тому вже зараз розпочинається залякування людей

Проросійські сепаратисти або змусять облради Донецька та Луганська проголосувати за проведення референдуму або почнуть масовано призначати народних мерів та губернаторів, щоб легітимізувати референдум 11 травня.

Зараз проросійські сепаратисти масовано обробляють депутатів облрад з тим, щоб вони в найближчі дні (попередня дата - середа вечір) провели позачергові сесії та оголосили про проведення референдумів в Донецькій та Луганській областях. Як би це парадоксально не звучало, але які питання будуть винесені на цей референдум, ніхто досі насправді не знає. Досі не вирішено - чи це будуть незалежні республіки чи все-таки автономні республіки в складі федералістичної України.

Якщо не вдасться зібрати кворум (наразі його немає), то з першого по четверте травня відбудеться масове захоплення адмінбудівель і масове призначення народних мерів та губернаторів. Далі, за кримським сценарієм будуть надруковані якісь бюлетені, з виборчих комісій витягнуть списки виборців і сяк-так проведуть референдум. Якщо хтось скаже, що це технічно неможливо - це не зовсім правда. У сепаратистів є майже два тижні і майже необмежений фінансовий ресурс, який надасть "сім'я". Тому технічно - референдум буде проведений.

Головна відмінність від Криму - народ не готовий масово йти на референдум, а тому вже зараз розпочинається залякування людей і пік цього залякування прийдеться на 11 травня. Вірогідність того, що українській владі вдасться зламати ситуацію - майже нульова. І основна задача сепаратистів - зачистити Донбас до першого туру виборів, а між першим і другим турами почати хитати ситуацію в інших південно-східних областях.