Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Фірташ виступив за введення російських військ на територію України

Понедельник, 11 Августа 2014, 08:53
Російські ЗМІ масово тиражують інтерв’ю прес-секретаря «Стиролу», який розповідає, що українські війська бомблять хімзавод

Страшилка російських ЗМІ зводиться до того, що українська армія із "Ураганів" обстрілює концерн "Стирол", який належить Фірташу. І це при тому, що в української армії "Ураганів" немає. У зв'язку з цим, 300-кілометровій зоні загрожує повне знищення і на нас насувається екологічна катастрофа. Важливо зазначити, що ще місяць тому Фірташ особисто заявив, що на заводі немає аміаку і шкідливих речовин, а сам завод не працює вже три місяці. Окрім того, слід звернути увагу, що Фірташ вирішив не підставляти себе і свою Group DF. Тому заяву-відеозвернення записав прес-секретар "Стиролу", а не прес-служба Фірташа. Тобто завжди можна буде включити задній хід.

Відповідь на питання, чому "Стирол" виступив за такою заявою, лежить на поверхні. Росіянам не вдалося нав'язати думку про те, що на Донбасі розгортається гуманітарна катастрофа. Тому потрібно вигадати більшу страшилку і зараз почалася інформкампанія про екологічну катастрофу. Власне ця кампанія потрібна для того, щоб під "екологічним соусом" спробувати ввести війська в Україну. А те, що компанія Фірташа не поспішає спростовувати заяву прес-секретаря "Стиролу", свідчить лише про те, що він тягне час. Можна не сумніватися, що за кілька годин буде зроблена якась уточнююча заява. Але в російських ЗМІ її майже не помітять. А навколо "Стиролу" буде нагнітатися істерія.