Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Глосарій мемів тижня. Муха Клінтон та Православний робот

Суббота, 15 Октября 2016, 14:00
Сім нових слів та словосполучень, які поповнили словник української мови завдяки креативу користувачів Інтернету за сім останніх днів

Ботоерор (від англ. Bot - програма/особа, що імітує діяльність звичайного користувача в Інтернеті та лат. Error - помилка) - системний збій в мозку бота, через який виникає несподівана його поведінка в мережі і, як наслідок, - протилежний від запрограмованого результат роботи компілятора. Термін з'явився 11 жовтня 2016 року після дивного коментування кремлівським блогером ОТЕЦ БОССА БОГА у Twitter видання Lenta.ru теми взаємодії Росії і США щодо Сирії (див. фотофакт нижче). Над з'ясуванням причин, чому бот ідентифікував заступника міністра оборони Російської Федерації Анатолія Антонова як "піндоса", наразі вже працюють провідні ерорологи світу. Вже є суто технічні пропозиції: за статус-кодом цієї помилки писати через пробіл фразу KAK UDOLIT`?, а через хвилину обов'язково - PROSTITYE!!!! На думку інтернет-експертів із робототехніки, Ботоерор від окремо взятого бота ОТЕЦ БОССА БОГА здатний негативно вплинути на роботу тисяч працівників російського наукового центру "Ольгіно", а також на перспективні розробки державного Фонду перспективних досліджень. (Див. Православний робот).

Медведєвська сплячка - період сповільнення життєвих процесів та метаболізму у високопоставлених російських чиновників під час публічних заходів. Раніше вважалася притаманною виключно прем'єр-міністру РФ Дмитру Медведєву. Поштовхом для нових наукових інтернет-досліджень цього феномену стала подібна поведінка прес-секретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова 11 жовтня 20016 року під час спільної прес-конференції свого шефа і президента Туреччини Реджепа Ердогана, яка саме підсумовувала путінський візит до Стамбула (див. фотофакт нижче). Медведєвська сплячка може продовжуватись від кількох секунд до кількох хвилин, залежно від тембру голосу та темпоритму виступаючого, настрою найближчих сусідів у перших рядах, інтенсивності спалахів фоторепортерів та інших умов довкілля. Це явище вдруге спостерігається у приматів після представлення німецькими фізіологами у 2004 році доказів сплячки малих карликових лемурів з Мадагаскару. Вважається, що така поведінка підлеглих сприятливо позначається на настроях альфа-самця. (Див. Турецький міраж).

Муха Клінтон - комаха, що менше ніж на секунду сіла на обличчя кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон під час другого раунду її передвиборчих теледебатів із кандидатом в президенти США від Республіканської партії Дональдом Трампом, які відбулися 9 жовтня 2016 року у Сент-Луїсі, штат Міссурі. На перший погляд, Муха Клінтон є звичайною кімнатною мухою (Musca domestica) із родини справжніх мух. Але провідні інтернет-ентомологи одразу побачили непритаманну для комах цього виду поведінку: перед атакою на Клінтон муха довго кружляла навколо Трампа, ніби отримуючи останні цінні вказівки від свого справжнього роботодавця. А фахівці з питань геополітичних біотехнологій навіть припустили, хто насправді може бути володарем цієї конкретної мухи (див. фотофакт нижче). Для предметних досліджень Мухи Клінтон необхідний її детальний розтин, який за відсутності тіла комахи неможливий (є підозра, що вона вже отримала прихисток в одному з російських диппредставництв або була ліквідована мухобойним спецзагоном ФСБ). Але її поява на теледебатах не убезпечила Трампа від негативних політичних наслідків. (Див. Передвиборчий імпічмент).

Передвиборчий імпічмент - неофіційна процедура притягнення до партійного суду Республіканської партії США офіційного кандидата в американські президенти від республіканців Дональда Трампа, результатом якої є дострокове припинення партійних повноважень Трампа та фактичне усунення його від номінування на президентську посаду. Приводом для Передвиборчого імпічменту стало недавнє оприлюднення у The Washington Post запису 2005 року з одкровеннями Трампа щодо його сексуальних домагань до жінок. Утім, за оцінкою провідних інтернет-політологів, реальна причина всіх проблем цього кандидата в президенти - його занадто довгий язик в питаннях як внутрішньої, так і зовнішньої політики. Керівництво Республіканської партії США вже запропонувало Трампу відповідний проект документу про відставку у паперовому вигляді (див. фотофакт нижче). Але головний фігурант процесу поки не наважився на самостійне зняття своєї кандидатури, тому пристрасті продовжують розпалюватися. (Див. Трампобан).

Православний робот - фінальний експериментально-демонстраційний об'єкт розробки (англ. Final Experimental Demonstration Object Research, скорочено - FEDOR, в російському просторіччі - Федя). Є роботом-андроїдом або російським прототипом машини для підкорення космосу, як його характеризують розробники з державного Фонду перспективних досліджень РФ. FEDOR був представлений на II Міжнародному православному студентський форумі в Москві, а в його презентації 14 жовтня 2016 року взяв участь особисто Московський патріарх Кіріл (Гундяєв) (див. фотофакт нижче). Згідно повідомлень російських ЗМІ, глава РПЦ публічно закликав робота Федю не забувати про головні цінності - про створення традиційної сім'ї. В питанні, чи є у FEDOR відповідне устаткування для виконання традиційних подружніх обов'язків, розробники Православного робота поки зберігають інтригу. Однак вже достеменно відомо, що цей російський андроїд радикально відрізняється від своїх зарубіжних аналогів тим, що має непритаманні для роботів функції. Наприклад, він вміє віджиматися від підлоги, качати сталеві квазім'язи гантелями та робити уколи, але лише в шматки залізяки. Російські вчені обіцяють також навчити Федю махати кадилом перед всілякими марсіанами, але проблему, як йому уберегтися під час релігійного ритуалу від короткого замикання, поки не вирішено.

Трампобан (від анг. Trump - прізвище американського політика та Ban - забороняти, оголошувати поза законом) - один із способів контролю за діями кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Полягає в обмеженні прав Трампа на балотування, введене з метою захистити США від тролінгу, спамерства, вандалізму та інших вчинків Трампа, які шкодять продуктивній роботі країни та всього світу. Особливого поширення термін набув після виступу чинного американського президента Барака Обами 11 жовтня 2016 року в Ґрінсборо, щтат Північна Кароліна, в якій той фактично закликав Республіканську партію зняти свою партійну кандидатуру, тобто Трампа. Цьому передували критичні заяви лідерів американської громадської думки Роберта де Ніро та Арнольда Шварценеггера, який до того ж був губернатором найбільшого штату США Каліфорнії саме від Республіканської партії (див. фотофакт нижче). Офіційний Трампобан з кожним днем набирає своїх прихильників, перш за все, серед керівництва республіканців. Зокрема, йдеться про спікера Палати представників Пола Раяна, впливових партійців у Сенаті Джона Маккейна та Джона Тьюна, а також про ще мінімум 13 губернаторів і сенаторів від Республіканської партії.

Турецький міраж - явище аномальної рефракції мрій президента РФ Володимира Путіна в атмосфері останнього візиту до Туреччини 10 - 11 жовтня 2016 року. В результаті, крім предметів в їхньому дійсному положенні (зняття російських санкцій з турецьких помідорів, мандаринів, персиків та інших овочів і фруктів), з'явилися також масштабні фантастичні зображення в уяві окремо взятого Путіна ("Турецький потік") з подальшою їхньою ретрансляцією з усіх передавальних центрів російського телебачення. Провідні інтернет-психологи впевнені, що справа не стільки у відповідній атмосфері стародавнього Константинополя, скільки у техніці гіпнотичного впливу на Путіна, якою віднедавна досконало оволодів турецький президент Ердоган (див. фотофакт нижче). Натомість інтернет-психіатри нагадують про ключовий симптом в роботі із своїми пацієнтами - дурень думкою багатіє. Саме під таке, суто медичне визначення підпадає Турецький міраж Путіна у вигляді уявного "Турецького потоку" із захмарною вартістю у мінімум $12 млрд. На що у Росії, як відомо, "дєнєг нєт".

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство