Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Глосарій мемів тижня. Одкровення Карякіна-лугандона та Шойгубачення

Суббота, 8 Октября 2016, 19:00
Сім нових слів та словосполучень, які поповнили словник української мови завдяки креативу користувачів Інтернету за сім останніх днів

Військова газпромтаємниця - відомості військового характеру Російської Федерації, які становлять службову таємницю в питаннях обслуговування Збройними силами Росії інтересів найбільшої російської корпорації - ВАТ "Газпром". Одночасно є державною таємницею у сфері оборони від західних санкцій та стратегічних і оперативних планів із підготовки та проведення наступальних військових операцій, а також стратегічного та мобілізаційного розгортання всіх родів військ в районах, де конкуренти Газпрому шкодять його експортній діяльності. Вперше Військову газпромтаємницю було публічно розкрито 4 жовтня 2016 року президентом російської Академії геополітичних проблем, генерал-полковником Леонідом Івашовим в ефірі одного з підрозділів Телевізійних військ ЗС РФ. Зокрема, було оголошено, що Росія вступила у війну в Сирії з метою захистити експортні інтереси Газпрому, яким загрожували плани Катару побудувати через сирійську територію газову трубу в Європу. Поки достеменно невідомо, чи розжалувано Івашова до звання рядового, але розкриття Військової газпромтаємниці змусило вище військове керівництво РФ розголосити одну з концептуальних частин загального філософського бачення питань війни і миру. (Див. Шойгубачення).

Гастрольний розкол - складний історичний факт схизми (дав.-гр. σχίσμα - поділ, розщеплення) Верховної Ради України 6 жовтня 2016 року у питанні дозволу російським артистам виступати з гастролями в Україні лише в тому випадку, якщо вони засудять російську агресію щодо української держави. Гастрольний розкол супроводжувався численними суперечками та відвертою логомахією, що одразу вийшло з-за меж українського парламенту у Всесвітнє павутиння. Адепти даного рішення наполягали на догматі про його безпомилковість, натомість його противники особливо акцентували на порятунку від російської в'язниці Бориса Гребенщикова та Андрія Макаревича. Провідні українські facebook-історики вважають, що незабаром через проведення низки колоквіумів з цього приводу гастрольну схизму буде остаточно подолано. А ось в російській інтернет-історіографії цей факт вже описано як один з проявів крайньої дискримінації російськомовного населення світу. (Див. Концертний геноцид).

Концертний геноцид - крайня дискримінація російськомовного населення світу за допомогою концертів укрофашистських виконавців рок-музики, яка є найбільш реакційним напрямком світового імперіалізму із зомбування населення планети Земля. Термін вперше застосовано 5 жовтня 2016 року в академічних обговореннях провідного у світі Центру з вивчення геноциду, який розташовано в санкт-петербурзькому районі Ольгіно. Приводом для обговорень став концерт рок-групи "Океан Ельзи" у Краматорську, на який, за свідченням виїзної експертної комісії Центру "Ольгіно" на місці події, Нацгвардія та ЗСУ вели напівроздягнутих російськомовних жителів Донбасу під дулами автоматів, примушували їх спілкуватися тільки українською мовою та годинами мерзнути на краматорському стадіоні "Авангард", дозволяючи загортатися від холоду лише в українські державні прапори. За попередніми даними, жертвами краматорського акту Концертного геноциду стали понад 20 тисяч осіб, принаймні, таку кількість присутніх на концерті "Океана Ельзи" у Краматорську підрахували в Управлінні Національної поліції України в Донецькій області. Наведені науковцями з Центру "Ольгіно" факти особливо вразили тих "визволених" мешканців окремих районів Донецької і Луганської областей, чий мозок безпосередньо під'єднаний до всіх передавальних центрів російського телебачення та найпрогресивніших його філіалів у ОРДО і ОРЛО. (Див. Пенсійна хакерофобія).

Одкровення Карякіна-лугандона - надчуттєве безпосереднє осягнення істини самопроголошеним "екс-спікером" самопроголошеного "парламенту" самопроголошеної "ЛНР" Олексієм Карякіним щодо того, що насправді відбувається на сакральній території "Лугандона" (цим терміном в науковій інтернет-літературі поєднують назви міст Луганськ і Донецьк). Акт відкриття відбувся під час інтерв'ю Карякіна газпромівському виданню "Комерсантъ", опублікованому 5 жовтня 2016 року. Головним змістом цього моменту містичного просвітління стало повідомлення про зумисні дії агента СБУ Ігоря Плотницького, який, за майстерно створеною ним "легендою", є "главою ЛНР". Зокрема, Одкровення Карякіна-лугандона містить страшну правду про Плотницького, котрий свідомо і по-свідомітськи нищить "щирих ополчєнцев молодої республіки" за наказом Києва та за допомогою особливого підрозділу українських спецслужб під назвою "генпрокуратура ЛНР". За свідченнями провідних медиків ФСБ, екстаз Карякіна був спровокований чистим московським повітрям (в російському фольклорі називається "чистым русским духом") після дивовижного зцілення в столиці Росії від смертельного недуги, яка нині розповсюджена в ОРДО і ОРЛО. (Див. Синдром Плотницького).

Пенсійна хакерофобія (від англ. Hacker - особа, що намагається отримати несанкціонований доступ до комп'ютерних систем, як правило з метою отримання секретної інформації та дав.-гр. φόβος - хворобливий страх) - ірраціональна, інтенсивна і постійна боязнь укрохакерів, що виникла на початку жовтня 2016 року у пенсіонерів ОРДО від пояснень "Пенсійного фонду ДНР" про зупинку виплат пенсій виключно через диверсійні дії українських хакерів. Основним симптомом цього розладу є надмірне і необґрунтоване бажання подвійних, а то і потрійних пенсій при реальній їх відсутності протягом певного періоду, що супроводжується нав'язливими галюцинаціями про те, як страшні укрохакери безперестанку б'ють по руках касиршам, аби ті не змогли видати готівкові рублі нужденним. За деякими даними, Пенсійна хакерофобія вже масово вийшла з-під контролю, стала здебільшого діагностуватися як особистісний або психічний розлад багатьох пенсіонерів ОРДО та починає активно розповсюджуватись сусідньою територією ОРЛО.

Синдром Плотницького - стійка сукупність симптомів із загальним патогенезом ще недослідженої наукою хвороби, яка призвела до почергових смертей "керівництва ЛНР". Остаточно ідентифіковано 5 жовтня 2016 року після констатації факту смерті за нез'ясованих обставин в одній із луганських лікарень "міністра охорони здоров'я ЛНР" Лариси Айрапетян. Яка до того ж приходилась тамтешньому ватажку Плотницькому "улюбленою людиною" або, по-простому, коханкою. За попередньою оцінкою провідних facebook-медиків, недуга безжально косить все навкруги саме окремо взятого Плотницького - і колишніх друзів-подільників (наприклад, померлі пацієнти Бєднов, Мозговий, Дрьомов, Ципкалов тощо), і навіть коханих бойових подруг, якою була Айрапетян. Вже інтернет-наукою з'ясовано, що Синдром Плотницького є невиліковним на території ОРЛО, а за її межами зустрічаються поодинокі випадки порятунку життя пацієнтів, але виключно із застосуванням всіх можливих засобів сучасної медицини (найяскравіші приклади зцілення - пацієнти Болотов і Карякін).

Шойгубачення - сукупність контроверсійних переконань, оцінок, поглядів та принципів міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу, які визначають найзагальніше бачення та розуміння війни і миру в окремо взятому питанні російської операції в Сирії і місце у ньому особистості Путіна, а також інших російських чиновників згори до низу по всій вертикалі влади. Шойгубачення зумовлено особливостями суспільного буття Росії та тими соціальними умовами, що в ній склалися. Вперше термін з'явився 6 жовтня 2016 року після заяви Шойгу про те, що за час безпосередньої російської участі в конфлікті на Близькому Сході вдалося стабілізувати ситуацію в Сирії та налагодити роботу щодо примирення ворогуючих сторін. Важливою особливістю Шойгубачення є нездатність бачити очевидні речі. Наприклад те, що в результаті лише російських бомбардувань в рамках так званої практики "стабільності і примирення" в Сирії за рік загинули понад 9 тисяч людей, серед яких близько 3 тисяч дорослих мирних жителів та майже тисяча дітей.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство