Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Київський тервиборчком працює на Оробець?

Среда, 14 Мая 2014, 09:20
Самовисуванка в мери і перший номер списку партії «Нове життя» Оробець не мала шансів на перемогу. Тому її зняття з перегонів може бути технологією

Рішення столичної виборчої комісії зняти з виборів народного депутата Лесю Оробець лише підігріє інтерес до її персони. Зараз соцмережами ширяться заклики до нової влади і конкретно до найрентиговішого кандидата в мери Києва Віталія Кличка стати на захист ображеної кандидатки від Майдану.

Допусувачі намагаються переконати, що Оробець зняли, бо у неї були шанси як мінімум на другу позицію. Що насправді не отримує підтвердження в жодному опитуванні. Те ж стосується і її політсили "Нове життя", яка навряд чи могла подолати прохідний бар'єр. На думку експертів, в разі поновлення реєстрації, Оробець може отримати додаткові залікові бали. Їх же отримає й той кандидат, який виступить захисником жінки-кандидата від "свавілля виборчкому". Тому зняття Оробець схоже на технологічний хід. Існує висока ймовірність, що суд поновить її реєстрацію.

Нагадаємо, учора ввечері виборча комісія відмінила реєстрацію кандидатом в мери Києва депутата ВР від Батьківщини Лесі Оробець та екс-голову КМДА Івана Салія. Про це у соцмережах повідомила сама Оробець. Підстава: в мери політик балотується як самовисуванець і водночас як позапартійна очолює партійний список. "Зняття відбулося в останній можливий день (давня фішка - ще при Кучмі так знімали)", - підкреслює Оробець. За її словами, "комісія "не змогла виявити" цю фатальну помилку в документах і зареєструвала мене 29 квітня. Тепер виконала команду "зняти". Оробець акцентує увагу на тому, що до складу виборчкому входять представники "Батьківщини", "УДАРу", Патії регіонів і КПУ. "Вони демонструють зворушливу єдність", каже знята кандидатка.

Також повідомила, що про зняття з виборів Салія. Той нібито стверджує, що його зняли за компанію.

Теги: #Выборы-2014