Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кличко знайшов свого Олесика Довгого

Среда, 13 Августа 2014, 14:55
Керівником апарату Київської міської держадміністрації призначено 28-річного Володимира Бондаренка. Раніше він очолював апарат Київради

"У мене є три головні вимоги до працівників апарату - це прозорість у роботі, оперативність виконання доручень та відсутність корупційної складової у їх діяльності", - заявив Бондаренко під час представлення керівникам управлінь.

Він наголосив, що одними із пріоритетів у його роботі на новій посаді стане забезпечення непорушного права громадян на доступ до публічної інформації, розвиток електронного урядування та мінімізація бюрократичних процедур.

Бондаренка призначено на посаду керівника апарату КМДА у порядку переведення з посади керуючого справами секретаріату Київради. За часів керівництва КМДА Олександра Попова апаратом керував Олександр Пузанов.

Володимир Бондаренко - повний тезка колишнього голови КМДА - відомий як юрист партії "УДАР". Нова посада вимагатиме від молодого юриста навиків апаратної роботи, зважаючи на значну кількість чиновників міськадміністрації і необхідність посилення їх ефективності. Чи буде Бондаренко брати участь у кадрових призначеннях, сказати важко. З огляду на те, хто є заступниками голови КМДА, скоріш за все на ключові посади в мерії та в комунальних підприємствах столиці керівниками призначатимуться протеже того або іншого заступника. І новий керівник апарату лише візуватиме ці призначення.

Найдосвідченішим попередником Бондаренка на цій посаді був Броніслав Стичинський, який очолював апарат КМДА починаючи з 2002-го року, а за часів мерства Леоніда Черновецького поєднав цю посаду з посадою заступника голови КМДА. Після звільнення з посади у 2010-му Стичинський певний час керував апаратом Мінкульту.