Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кого Махніцький має позбавити мандатів вже сьогодні

Вторник, 6 Мая 2014, 15:25
Окрім комуністів колишній «свободівець» Махніцький повинен ініціювати позбавлення повноважень за підтримку сепаратизму з десяток «регіоналів»

Верховна Рада сьогодні дозволила в.о. Генпрокурора ініціювати позбавлення недоторканності народних  депутатів. До цього таке право мав лише Генпрокурор без приставки в.о. Відтак вже найближчим часом Олег Махніцький зможе внеси до парламенту подання про позбавлення мандатів тих депутатів, які були помічені в підтримці сепаратистів. Портал dsnews.ua вирішив нагадати Генпрокурору про діяльність тих депутатів, які могли б зацікавити його відомство.

Першим може стати кандидат в президенти і позафракційний депутат Олег Царьов, який неодноразово публічно висловлювався на підтримку розколу України. Серед іншого, Царьов брав участь в багатьох мітингах і акціях в східних та південних регіонах країни, де агітував за федералізацію нашої держави, а також обіцяв організаційне, фінансове та інше сприяння представникам сепаратистського руху. Також депутат заявляв, що визнає Донецьку народну республіку та пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби зірвати вибори.

Також у сепаратистських "масовках" були помічені депутати з фракції Партії регіонів Володимир Струк та Сергій Горохов. Зокрема, за інформацією ЗМІ, у понеділок на засіданні президії Луганської обласної ради політики підтримали рішення про призначення місцевого сепаратиста Валерія Болотова "народним губернатором" області і підпорядкування йому всіх силових структур краю.

Інша група депутатів, яка однозначно цікава Махніцькому, це люди, яких підозрюють у наданні фінансової підтримки сепаратистів. Це люди з команди "сім'ї" президента-втікача Віктора Януковича. Зокрема, його молодший син Віктор Янукович, а також син екс-генпрокурора Артем Пшонка, син колишнього прем'єр-міністра Олексій Азаров і близький друг Януковича Юрій Іванющенко. Є дані, що саме на кошти цих людей організовувались загони так званої "народної самооборони" Донбасу, накуповувалась зброя та спорядження для бойовиків-сепаратистів.  

В опалу можуть потрапити і ще три депутати від Партії регіонів. Це лідер фракції "синьо-білих" в парламенті Олександр Єфремов, Владислав Лук'янов та протеже Рината Ахметова і керівник донецької організації "регіоналів" Микола Левченко.

Щодо Єфремова, то він, за неофіційними даними, може бути причетний до організації і фінансування сепаратистського руху в рідній Луганській області. Микола Левченко, у свою чергу, міг бути причетний до підтримки розкольників Донецька. Крім того, депутат раніше неодноразово агітував за федералізацію України, з чого, власне, і почався сепаратистський рух. Також Левченка помічали в компанії самопроголошеного губернатора Донецької області Павла Губарєва. А ось Владислава Лук'янова окрім різноманітних телешоу бачили в товаристві розкольників під час захоплення міськради у Харцизьку.