Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кого поб’ють в Раді першим: Довгого, Шуфрича чи Ляшка

Вторник, 25 Ноября 2014, 18:45
У четвер під стінами ВР, очевидно, буде гаряче. В бійках зацікавлені «Опозиційний блок», ляшківці і міфічні радикальні організації, які будуть палити шини під парламентом

Фото: tsn.ua

Відкриття сесії нового парламенту - кращий привід для того, щоб забезпечити правильною картинкою російські ЗМІ. Тому можна не сумніватися, що від ранку під стінами Ради зберуться представники неіснуючих праворадикальних організацій, які будуть щось вимагати. Що вони вимагатимуть - немає жодного значення. Вони повинні зробити картинку, такий собі антураж з димовими шашками, палаючими шинами і т.д. Їхня задача - заблокувати входи і по максимуму наробити галасу. І тут єдиний вихід із ситуації - правильна робота МВС.

Справа  в тому, що до парламенту підійде не більше 300-500 провокаторів, які теоретично, можуть бути навіть озброєними. Ще стільки ж буде людей, які з'являються  на такі акції завжди. При цьому слід також чітко розуміти, що вуличні бої під Радою можуть бути використані як останній козир, щоб "збити" міністра Авакова. Не секрет, що він уже погоджений як новий-старий міністр МВС, а тому найменші помилки міліції гратимуть проти нього. Не виключено, що частина провокаторів працюватиме саме для розкрутки цієї сюжетної лінії.

Шуфричу просто необхідно, аби його побили в перший же день. Це буде прекрасним початком нової каденції, де нещасного захисника Сходу б'ють "карателі"

Щодо самої Ради, то в кулуарах є кілька вогневих рубежів. Перший - стосунки комбатів і екс-"регіоналів". Попри гучні заяви, не віриться, що комбати розпочнуть бійки. Проте, не виключено, що ці бійки будуть провокувати Шуфрич та друзі. Справа в тому, що Шуфричу просто необхідно, аби його побили в перший же день. Це буде прекрасним початком нової каденції, де нещасного захисника Сходу б'ють "карателі". Не треба забувати, що подібна провокація може викликати масову бійку, адже багато хто не захоче стояти обабіч. Це стане головною картинкою не лише російських, але й усіх світових ЗМІ. Як з цим боротися? Просто не вестися на провокації.

Не виключено, провокатором може виступити Олег Ляшко, який затих після виборів і зараз має знову повертатися на великі екрани. Радикали - цей псевдозамінник "Свободи" - можуть спробувати ув'язатися в бійку, щоб потім геройськи позувати перед всіма можливими камерами. Теоретично, ніщо не заважає "старшим" товаришам поговорити з Ляшком і попередити, що він може обмежитися словесними ескападами в сесійній залі. Тим більше, що цей депутат добре розуміє, коли йому строго пояснюють.

І нарешті, є ще одна лінія вогню - це Олесь Довгий і компанія. За ним ніхто не стоїть, він маленький і не має групи підтримки. А тому - чудова мішень. Можна і трохи його потовкти, і до зали не пустити, і сяку-таку картинку для російських ЗМІ зробити. Одним словом - і дешево, і сердито. Чого, звичайно, ми Олесю Станіславовичу, не бажаємо.