Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Комбат "Азову": Російські війська готуються завдати удару по Волновасі

Понедельник, 1 Сентября 2014, 09:56
Ключова ціль окупантів - розсікти групу української армії, яка базується в цьому районі

Російські війська хочуть завдати удару по Волновасі і тим самим розсікти групу української армії, яка там базується. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив командир батальйон "Азов" Андрій Білецький, перебуваючи в районі окупованого росіянами Новоазовська, передає Еспресо.TV

"Прорив буде наноситися не в районі Новоазоска, а північніше, там ситуація більш важка. Хочуть розсікти угруповання ударом на Волноваху", - сказав Білецький. За словами комбата, ситуація в самому Новоазовську стабільна - йдуть бої місцевого значення. При цьому він підтвердив, що російські військові знищили катер прикордонників біля Маріуполя. 

Одночасно бійці "Азова" знищили групу саперів, яка намагалася розмінувати загородження.

У самому Новоазовську російські офіцери взяли командування терористами в свої руки.

"Росіяни передали техніку сепаратистам. Тепер вони виконують функцію офіцерів і військових спеців", - повідомив командир батальйону.

За словами Білецького, найміцнішим з точки зору оборони залишається місто Маріуполь. "У Маріуполі, як в 1941-му році, сотні людей риють окопи і бліндажі. Всі роблять величезні зусилля, щоб війна не прийшла до нього. Наші війська готові битися до останнього", - запевнив комбат. 

Андрій Білецький також переконаний, що кінцева мета Росії - не Донбас, а Київ і вся Україна. "Перший етап - це тил з Луганської та Донецької областей. Другий етап - на Одесу, далі - Київ та на Захід", - каже командир батальйону.