Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кремль розігрує антисемітську карту на світовому рівні

Пятница, 1 Августа 2014, 16:11
Інтерпол навряд чи захоче шукати Ігоря Коломойського

Генпрокуратура Росії направила документи до Інтерполу для організації міжнародного розшуку губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського. Про це  повідомив журналістам генпрокурор Росії Юрій Чайка, передає "Інтерфакс".

"Нами направлено до Інтерполу доручення про оголошення в міжнародний розшук Коломойського і підтвердження наміру вимагати його арешту та видачі у разі встановлення місцезнаходження на території держав - членів Інтерполу", - сказав Чайка.

Нагадаємо, раніше Росія направила до Інтерполу документи для розшуку лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша.

Ігор Коломойський є не тільки одним із найбагатших підприємців України і керівником Дніпропетровської області, а й головою Європейської ради єврейських громад і президентом Європейського єврейського союзу. То ж дії російської прокуратури нічим іншим, як антисемітизмом, у світі не мотивують. Тому перспективи, що Інтерпол візьме до уваги звернення російських прокурорів, невисокі.

Варто зазначити, що російська пропаганда досить тенденційно висвітлює черговий виток арабо-ізраїльського конфлікту, відверто стаючи на бік палестинців. Історія з розшуком Коломойського не що інше, як провокація західних поліційних структур з метою використати їх відмову для подальшої антизахідної пропаганди.