Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Людина Пилипишина очолить ЖКГ столиці

Понедельник, 18 Августа 2014, 15:23
Найближчим часом колишній глава Шевченківсього району Петро Пантелеєв піде на підвищення в КМДА

 

Відповідальним за житлово-комунальне господарство Києва на днях буде призначений близький соратник Віктора Пилипишина та недавній керівник центрального району міста Петро Пантелеєв. Про це "ДС" повідомляють джерела в оточенні столичного мера Віталія Кличка. За одними даними Пантелеєва призначать керівником відповідного департаменту в КМДА. За іншими – колишній глава Шевченківської РДА може отримати посаду заступника мера з питань ЖКГ.

Петро Пантелеєв був звільнений з посади голови Шевченківського району лише минулої п"ятниці, звільнивши крісло депутату Київради від "УДАРу" Олегу Гарязі. Однак, вже скоро він отримає нову посаду. Якщо це буде портфель заступника глави КМДА Віталія Кличка, то, за даними "ДС", окрім сфери ЖКГ, до обов"язків Пантелеєва може також додатися благоустрій, яким сьогодні безпосередньо завідує директор профільного департаменту Сергій Садовий, та міський транспорт, який курує інший заступник мера Михайло Костюк. Цей зам є останнім кадром в оточенні нового глави столичної державної адміністрації, який працював в команді Олександра Попова. Тому, цілком закономірно, що Костюка можуть відправити у відставку. 

Сам Петро Пантелеєв є близьким соратником колишнього депутата ВР та екс-голови Шевченківського району Віктора Пилипишина. Зокрема, він раніше працював його заступником на згаданій посаді та, в принципі, завдячує своєю кар"єрою багатолітньому патрону. Таким чином, з підвищенням протеже, Пилипишин, очевидно, зможе розраховувати на його сприяння у вирішенні тих чи інших питань в КМДА. 

З іншого боку, до кваліфікації Пантелеєва на новому місці важко буде висунути якісь критичні зауваження. Адже в сфері ЖКГ він працює багато років і починав з посади інженера в одному з ЖЕКів Києва в 1997 році і "виріс" до начальника управління експлуатації житлового фонду Головного управління житлового господарства КМДА у 2012 році.