Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Мартиненко, піар і фанати НАБУ

Четверг, 20 Апреля 2017, 20:42
Про суддю Бобровника чи про процедурні історії говорити не треба. Про це і так всі все знають

Є три речі, які важливі зараз, коли справа переходить в активне піар-русло.

1. Мартиненко був одним із головних спонсорів Майдану, а на першому етапі чи не єдиним його спонсором. Він ніколи ніде цього не казав. А дарма. Зараз багато хто інакше б до нього ставився.

2. Справа Мартиненка в масовій свідомості - це війна футбольних фанатів. І для НАБУ справа Мартиненка це перш за все, завоювання симпатій. Кілька місяців тому НАБісти голосно затримали головного санітарного лікаря, ніби то за хабар. На днях, справа була закрита. Цей приклад - лише маленька частина піар-складової. Зараз справді, для багатьох, НАБУ - це удав, який дивиться на кролика. І Насіров, і Мартиненко - це поки що система залякування. Суди будуть іти довго. Інтерв'ю будуть роздавалися часто. І юридична сторона нікого не хвилює.

3. В політичному плані ми отримали заяву "Народного фронту". Головне питання, чи буде "Народний фронт" воювати за Мартиненка далі, чи обмежиться ще якоюсь заявою. Від цього залежатиме не майбутня доля Мартиненка. Від цього залежить те, як буде себе в майбутньому поводити весь керівний клас. І це напевне - найцікавіше питання для того, щоб зрозуміти, як буде розвиватися ситуація в країні в цілому.

Про це дехто почав задумуватися після Насірова. Зараз це стає ключовим питанням. Проте, гасло "бандитам тюрми" до цього не має відношення.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство

Теги: #НАБУ