Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

На Донбасі з’явилися «неконтрольовані збройні формування»

Четверг, 25 Сентября 2014, 15:50
Саме таке словосполучення останнім часом вживають у штабі АТО. Тобто, на Донбасі мають бути контрольовані збройні формування?

Фото: pixtale.net

Сьогодні у коментарі для ЗМІ речник штабу АТО Владислав Селезньов ужив словосполучення "неконтрольовані збройні формування". Не бойовики, не російські найманці, не терористи, а саме "неконтрольовані". Це не обмовка, так, вочевидь, відтепер зватимуть ту частину терористів, яка порушує перемир'я і яка не орієнтується на уповноважених Росією підписантів мінських угод Олександра Захарченка й Ігоря Плотницького. З цього випливає, що на Донбасі є "хороші" і "погані" терористи.

Російським ЗМІ дадуть команду розповідати про бандитів, які під виглядом "ополченців" стріляють й мародерствують, чим заважають Захарченку і Плотницькому будувати "мир на Донбасі"

Названі особи, різкий підйом яких у табелі про ранги в терористичних організаціях "ДНР" і "ЛНР" пов'язують з іменем російського посередника у перемовинах Владислава Суркова, вочевидь є тими, кого Москва поставила для формування владних інституцій на цих територіальних утвореннях. Тому прогнозовано, що вже дуже скоро російським ЗМІ дадуть команду розповідати про бандитів, які під виглядом "ополченців" стріляють й мародерствують, чим заважають Захарченку і Плотницькому будувати "мир на Донбасі". А ще згодом польових командирів терористів типу Мозгового взагалі відстріляють. Це класика жанру. Саме так Росія розділила чеченських командирів: Ахмад Кадиров - "хороший", а Ахмед Закаєв - "поганий".