Государство

Навіщо путінські ЗМІ розповідають про бої в Приазов’ї

Поки у Києві приймають Меркель, а експерти спорять, навіщо її заступник завів пісню про федералізацію України, бойовики активізувалися в Приазов'ї

Російські ЗМІ наввипередки трублять, що терористи з "ДНР" почали бої за вихід до Азовського моря. Їхня мета - захопити КПП "Новоазовськ" на кордоні з Росією і відтіснити наших прикордонників. Бандити повідомили своїм російським хазяям, що обстрілюють цей КПП з боку села Тельманове. А російські прикордонники, начебто злякавшись обстрілів, "змушені були" покинути сусідній КПП на території РФ. Потім заявили, що вони вже повернулися. Оскільки наші нічого про ці сутички не повідомляють, можна припустити, що це або чергова провокація без далекосяжних намірів, або ж спроба однієї з банд прорватися тут через кордон. Тому що в іншому випадку атака на наш КПП - це другий фронт. Аби змусити українських силовиків переключити увагу на цю ділянку. Питання - навіщо?

Пробити собі прохід до Азовського моря без значних втрат у живій силі нереально, якщо, звісно, не надійде підмога по морю. Варто згадати, що наші прикордонники вже неодноразово фіксували порушення українських вод російськими військовими катерами. Вторгнення з моря рівнозначне оголошенню війни. Навряд чи про це йдеться. То ж, які справжні наміри у бойовиків зрозуміти важко. Але київській владі пора вже оговтатися від зачудування Ангелою Меркель і подивитися, що там діється в Приазов'ї. Або російські ЗМІ знову брешуть, або Путіну стало скучно і він вирішив, що ця частина Донеччини ще не зруйнована. І направив туди чергову партію вбивць.