Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Навіщо Путіну брати у заручники членів місії ОБСЄ

Пятница, 25 Апреля 2014, 19:57
Спробу звільнення українськими силовиками захоплених терористами міжнародних спостерігачів від ОБСЄ Кремль використає для інтервенції на схід України

Сьогоднішнє захоплення терористами зі Славянська представників місії ОБСЄ стало черговою провокацією за сценарієм Росії. Попередньо здійснювалися й інші гучні провокації: спроба штурму частини Нацгвардії в Маріуполі, напад невідомих з "візитками Яроша" на блок-пост колабораціоністів у Билбасівці, жорстоке вбивство депутата Горлівської міськради та студента столичного КПІ, викрадення американського журналіста, інспірування шахтарського бунту на шахтах "Краснодонвугілля", засідання Донецької облради з вимогою референдуму та державного статусу для російської мови, постріли по українських літаках і знищення військового вертольота в Краматорську.

Всі ці та інші події створили ситуацію контрольованого Росією хаосу в двох областях України. Єдино можливою відповіддю на провокації з боку України є проведення антитерористичної операції, яка, проте, наражається на проблему використання терористами місцевих мешканців у якості живого щита.

Прямі натяки російських високопосадовців на введення в Донбас "миротворців" РФ свідчать про те, що захоплення представників ОБСЄ може стати прикриттям інтервенції: росіяни йдуть рятувати мирних жителів Донбасу і наводити лад, оскільки українська влада цього робити не хоче, навіть полонені європейці змогли у цьому "пересвідчитися".