Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Нова угода з бойовиками про припинення вогню все таки підписана

Воскресенье, 12 Октября 2014, 13:40
Не виключений обмін донецького аеропорту

Олександр Кіхтенко. Фото: ria.ru

Голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко заявив, що українська влада підписала нову угоду про припинення вогню з бойовиками. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на  ZN.UA

"За наявною у мене інформацією, у п'ятницю ввечері дійсно було підписано угоду про припинення вогню. Від військового керівництва підписав заступник начальника Генштабу генерал Думанський. Від "ДНР" - Захарченко. Її сьогодні дотримуються", - заявив він.

Також Кіхтенко зазначив, що, можливо, українська влада дійсно піде на обмін територіями з бойовиками.

"Дійсно є спірні райони по лінії, яка встановлена в результаті мінських угод. Є території, які знаходяться під контролем ДНР. Тому, якщо постане питання обміну цих населених пунктів на (Донецький - ред.) Аеропорт, то рішення буде прийматися на високому рівні", - заявив губернатор.

Він відзначає, що за утримання аеропорту доводиться дорого платити.

"Адже, з одного боку, аеропорт Донецька став символом героїзму наших солдат. Але з іншого боку, це щоденні обстріли, вбиті і поранені українські солдати. Більш того, аеропорт як інфраструктурний і стратегічний об'єкт знищений. І тут потрібні правильні, обґрунтовані, своєчасні рішення", - сказав Кіхтенко.