Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Порошенко не виконав обіцянку платити бойові за участь в АТО

Понедельник, 2 Июня 2014, 13:45
Кандидат в президенти Петро Порошенко обіцяв відразу після свого обрання платити військовослужбовцям АТО бойові. По тисячі гривень на добу

Тисяча гривень на добу та страхування життя військовослужбовців, які воюють з терористами в Донбасі, на 1 млн. грн. Вже після 26 травня. Такою була обіцянка Петра Порошенка.

"Я вам кажу, найближчим часом я збираюсь внести зміни до бюджету, де кожен військовослужбовець, який бере участь в бойових діях, буде мати дуже високий рівень страхування, і за кожну добу він має отримувати бойові, які мають складати не менше 1 тисячі гривень в день. Зараз найважливіше - безпека та боротьба з корупцією", казав Петро Олексійович військовим. Тобто, учасник АТО міг за місяць в Донбасі заробити 30 тисяч гривень.

А ще кандидат розповідав, що забезпечення армії стане його першим і основним пріоритетом. "Серед солдатів, які воюють, строковиків не буде. Там будуть лише добровольці", наголошував Порошенко.

Звісно, він ще не присягнув народові в якості президента. Але що заважало йому, як народному депутату України, ініціювати обіцяні зміни до державного бюджету?