Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Порошенко засекретив свій мирний план

Пятница, 20 Июня 2014, 12:40
Мирний план з 14 пунктів бачив Путін, Зурабов, Ахметов, але чомусь його не побачив жоден пересічний українець

Я прекрасно розумію, що будь-який мирний план, для того, щоб він насправді спрацював, потрібно узгодити з усіма, хто потім буде його виконувати. Я впевнений, що довший час цей план має бути секретним. Але вчора Порошенко презентував цей план перед елітами Донбасу. До того він його обговорював з Путіним, а міністр закордонних справ Клімкін обговорював його з послом РФ Зурабовим. З точки зору логіки - як мінімум цей план повинні були б побачити й українці. Нам вчора пообіцяли, що покажуть детальний план. Але сьогодні настало і ми не бачимо ні детального ні не детального плану.  Є зливи інформації, але офіційної версії нема.

Чому так відбувається?  Судячи з усього нема відмашки публікувати цей план, бо бояться, що він не буде виконаний. А Порошенко має виглядати, виключно як переможець. Але цей підхід, як мінімум, нерозумний. Бо зараз саме Порошенко нав'язує свої ініціативи і саме ті, хто їх зриває (Путін, Зурабов, Ахметов і т.д.) мають виправдовуватися.

Простіше кажучи, чим швидше ми побачимо цей мирний план, тим краще буде самому Порошенку. Треба тільки, щоб його оточення це зрозуміло. Бо ініціатива зупинити АТО викликає захоплення тільки на Заході. В Україні ніхто нікому не захотів пояснювати навіщо ми зупиняємо АТО і, що ми в результаті отримаємо.