Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Путін перекладе фінансування сепаратистів на Київ

Четверг, 8 Мая 2014, 10:50
Керівництво Російської Федерації бере тайм-аут в реалізації свого сценарію по розколу України

Проте, ніхто в РФ не відміняв ідею федералізації і створення буферних квазіутворень із областей південного сходу. Однак, росіяни вирішили піти унікальним шляхом, вони хочуть, щоб протягом наступних місяців офіційний Київ сам оплачував роботу сепаратистів.

Так, згідно з планами Кремля, поки Донбас буде номінально входити в склад України, Київ буде змушений платити не лише зарплати бюджетникам і пенсіонерам, але й перечисляти дотації на шахти, які належать тим, хто по суті, може стати основою для фінансування сепаратистів. Це і син Януковича і структури пов'язані з Єфремовим. Це і "нейтрали" по типу Ахметова. Нагадаємо, що на вугільну галузь в 2014 році мають виділити близько 12 млрд. гривень, або більше $1 млрд., на рік. 

Не виключено, що гроші з держбюджету можуть будуть спрямовані на потреби тих же сепаратистів, зокрема, на закупівлю зброї та необхідного спорядження для нових боїв з вітчизняними правоохоронцями в майбутньому. Таким чином, Путін робить ставку на самоокупність українських сепаратистів за рахунок державного бюджету України.