Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Росія готує окупацію всієї Луганщини (КАРТА)

Четверг, 4 Сентября 2014, 16:34
Росія планує новий прорив через кордон з захопленням міста Новоайдар, що означатиме окупацію всієї Луганщини

Активізація обстрілів з російської території сил АТО в тилу на Луганщині може свідчити про підготовку до наступу з півночі області через кордон, який контролюється українськими прикордонниками і де ніколи не було терористів ЛНР.

Сьогодні зранку прес-центр АТО та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомили про активізацію росіянами обстрілів української території на півночі Луганської області.

Зокрема був обстріляний пункт пропуску Красна Талівка, селища Побєда та Дмитрівка. Ці населені пункти знаходяться на півночі від нинішньої лінії фронту на Луганщині і терористів ЛНР там ніколи не було. Сьогодні інформацію про обстріл тилових міст підтвердив і речник РНБО Андрій Лисенко.

Враховуючи вчорашні повідомлення про скупчення російської бронетехніки в районі Красної Талівки напрошується висновок, що росіяни готують черговий прорив через кордон з захопленням міста Новоайдар, через який проходить головна траса на північ Луганщини. Отже, в разі прориву через Красну Талівку перед росіянами відкриється пряма дорога до окупації всієї території Луганської області. А контроль над північною Луганщиною відкриває шлях на Харків.

Новий прорив через кордон дозволить російським окупантам не витрачати сили на форсування Сіверського Донця, який за логікою мав би стати головною лінією оборони українських військ на Луганщині.

Варто нагадати, що степова північ Луганщини, на відміну від півленної індустріальної частини населена українськомовною людністю, яка ніколи не підтримувала жодних сепаратистських рухів і не є лояльною до Росії.

В той же час українські сили продовжують утримувати місто Лутугіне, що на південному березі Донця. З Лутугіного треба було виходи ще кілька днів тому, щоб не наражатися на ризик опинитися в оточенні, що судячи з усього уже сталося в Дебальцевому, де так само як і в Лутугіному, українські війська занадто висунуті вперед.

В Дебальцевому війська отримали наказ на відступ лише сьогодні, коли уже опинилися в оточенні. Чергова тупість українських генералів може коштувати Україні нових "іловайськів" і ще сотень людських життів.

Текст: Еспресо.TV