Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Свобода Корбана, як повна імпотенція влади

Пятница, 6 Ноября 2015, 09:08
Рішення суду про домашній арешт одного з лідерів групи Приват ставить хрест на розслідуванні всіх резонансних справ

Фото: УНІАН

Рано вранці Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Геннадію Корбану у вигляді домашнього арешту. Термін арешту триватиме 2 місяці, до 31 грудня 2015 року. Відповідне рішення ухвалила суддя Лариса Сокол і воно, по-суті, означає провал цієї і усіх інших гучних справ за участю одіозних політиків та колишніх високопосадовців. 

Рішення Печерського суду по Геннадію Корбану створює вітчизняному правосуддю і державі загалом дві серйозні проблеми. По-перше, відтепер в Україні не знайдеться жодного судді, який захоче приймати складні правові рішення. Адже приклад справи лідера "Укропу", якого підозрюють в створенні та керівництві ОЗУ, показує, що державу можна легко послати і щоб не ризикувати своєю кар"єрою. Тим більше, якщо за це можна отримати щедру подяку.

По-друге, також тепер в країні не знайдеться жодного співробітника МВС чи прокурора, який захоче взяти на себе відповідальність за розслідування чи ведення державного обвинувачення в таких резонансних справах. Оскільки всі силовики знатимуть, що в разі провалу справи у суді, держава ніяк їх не захистить і в кінцевому підсумку саме вони можуть стати крайніми.