Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Терорист Бородай вже анонсував «консультації» про чергове перемир’я

Воскресенье, 29 Июня 2014, 19:15
Громадянин Росії, терорист Бородай, з яким веде переговори посланець Президента України Леонід Кучма, каже, що 1 липня знову будуть "консультації"

"Вони (консультації), мабуть, будуть продовжені у вівторок. Ми надаємо для цього все необхідне", посилаючись на Олександра Бородая повідомляє РІА "Новости".

Нагадаємо, протягом минулої доби на Донеччині загинуло 5 українських вояків, 17 поранено. Бойовики постійно обстрілюють блок-пости українських силовиків. Сьогодні у Слов'янську бандити обстрілювали житлові квартали.

У цей час ще один терорист, депутат Верховної Ради України Олег Царьов, який називає себе "спікером парламенту Новоросії", заявив, що без виводу з Луганщини ЗС України та Національної гвардії перемовин з Києвом не буде.

Нагадаємо, сьогодні під будівлею Адміністрації Президента в Києві відбувся мітинг, ініційований батальйоном "Донбас". Учасники мітингу передали Президенту України вимоги, серед яких припинення перемир'я, введення воєнного стану на Сході, забезпечення військових достатньою кількістю зброї, усунення від переговорного процесу Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича й "інших зрадників". Від Заходу мітингуючі вимагали нарешті ввести третій етап санкцій проти Росії, а не тиснути на Київ, змушуючи його сідати за стіл переговорів з російськими терористами. Крім того, сьогодні ці вимоги підтримало Віче на Майдані.