Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: День національної зради нарешті настав

Вторник, 5 Июля 2016, 08:39
Або чому зрадофіл хоче, щоб ми весь час чогось боялися

Ось і наступило 5 липня - день яким нас так лякав Анатолій Гриценко, радикали, представники Самопомочі та ряд екзальтованих чи проплачених експертів. Сьогодні, як повідомляв нам ще місяць тому Гриценко, Рада мала голосувати за закон про вибори на Донбасі і зміни до Конституції.

Цілий місяць ці люди розкачували ситуацію і говорили про зраду.

Єдине, що я хотів би сьогодні, так це те, щоб Гриценко і ко вибачилися за брехню. Але вони цього не зроблять, бо зрадофіли по своїй натурі - труси і не бійці.

Ще я дуже хочу, щоб ми спробували зафіксувати в пам'яті цей день і коли наступного разу нам говоритимуть про план Мореля, про план Медведчука-2, про закон про вибори на Донбасі, ми включали голову і просто пробували думати. Зрадофіл живе за правилом акторів поганеньких театрів. А правило це звучить так: "Публіка - дура".

І ще одне. Зрадофіли почнуть сьогодні кричати, що саме завдяки їм сьогодні не приймається закон про вибори на Донбасі. Всі знають, що це абсолютна брехня. Але багато хто говоритиме: "А може й справді Порошенко злякався цих зрадофілів?". Я б дуже хотів, щоб всі ми не спрощували життя. Нелюбов до Порошенка не може бути виправданням для зрадофілів і їхньої підривної діяльності проти всіх нас.

Зрадофіл хоче, щоб ми весь час чогось боялися. Зрадофіл нагнітає страх, бо страх - це його єдина зброя. Трус відчуває себе комфортно лише тоді, коли навколо нього всі чогось бояться.

Больше о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство