Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Хто хотів убити Володимира Парасюка

Четверг, 31 Марта 2016, 09:18
Станом на зараз є три версії всього того, що відбулося

Фото: facebook.com/Vadym Denysenko

Людина, яка з 20-30 метрів кинула гранату в Парасюка і влучила в сусідню машину, не зробивши жодної подряпини на тілі потенційної жертви, або ідіот, або зробив(ла) так умисно. Поки, в усякому разі, ніхто нічого не сказав про поранення. Тим більше, що є куди менш ефектні, але куди більш ефективні способи вбивства.

Станом на зараз є три версії всього того, що відбулося.
Перша: російський слід. Це така собі помста ФСБ за зірваний прапор на львівському консульстві. Ну що ж, якщо російськи специ настільки недолугі і бездарні - нам лише можна порадіти, що наш ворог настільки тупуватий.

Друга версія: помста Василя Пісного, який не міг пробачити Парасюку удар ногою на засіданні комітету. Ну що ж, якщо наші специ настільки недолугі і бездарні - нам лише можна сумувати, що наші силовики настільки тупі.

І нарешті третя версія: це піар. Тепер Парасюк перетвориться на такого собі недоторканного народного месника-термінатора, якого невідомі сили хочуть вбити, але він на зло всім робить свою велику справу. Правда, відкритим залишається питання, хто стоїть за цим піаром. І тут все залежить від того, що буде говорити Парасюк в найближчі дні (години).

Можна припустити, що він кричатиме про злочини Порошенка, дострокові вибори і інший набір давно відомих фраз. Є другий варіант (правда менш вірогідний) - він промовчить . І тоді це означатиме, що він, як мінімум, не в темі.

В усьому цьому є один плюс - всі залишилися живі, а значить цинізм ще не перейшов межі абсурду.

Джерело: facebook.com

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство