Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Наступним керівником уряду стане Валерія Гонтарєва

Среда, 10 Февраля 2016, 10:14
Поки коаліція ламає списи над відставкою Яценюка, всі забули, що хто б не став новим керівником уряду - він буде заложником кредитної політики Гонтарєвої

Ми можемо дуже багато і довго говорити про програми розвитку економіки, про співпрацю з МВФ і про масу інших важливих речей, але поки Валерія Гонтарєва робить все, щоб кредити не опустилися нижче 25% річних, все це - пусті балачки. Економіки запрацює тоді, коли юрособи і прості люди будуть мати можливість кредитуватися.
Гонтарєвій невигідно кредитувати будь-кого. Така її політика. Чому? Та тому, що вона запланувала цього року ліквідувати ще 60 банків. А якщо відкриється вільний ринок кредитування, ще не дай Бог якісь банки виживуть. Плюс, ліквідувати банківську систему куди легше, ніж почати відновлення кредитування.

Можна багато говорити про Гонтарєву, але в цій державі і так всі знають, який вона професіонал. Найгірше те, що новий глава уряду буде змушений почати свою роботу не з відновлення країни, а з боротьби проти політики голови НБУ. І ця боротьба може займати левову частку робочого часу майбутнього голови уряду. А тому, вже зараз в НБУ багато хто з "посіпак" говорить голові НБУ, що від нового прем'ра нічого не залежить, адже саме вона, де-факто, буде головою нового уряду.

Джерело: www.facebook.com/vadym.denysenko

Больше интересного из Сети читайте на dsnews.ua