Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Складається враження, що Нацрада хоче закрити телеканал Еспресо.TV

Четверг, 18 Декабря 2014, 15:27
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження Еспресо.TV за трансляцію виступу Путіна перед Федеральними зборами

Фото: espreso.tv

Регулятор вважає, що трансляція виступу Путіна призводить до розпалювання національної ворожнечі та загрожує територіальній цілісності України.

Телеканал Еспресо.TV транслював наживо виступ Путіна перед Федеральними зборами і відразу після виступу розпочалося обговорення в прямому ефірі. Цей факт Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вважає таким, що порушує законодавство і викликає міжнаціональну ворожнечу.

Екс-головний редактор Еспресо.TV, народний депутат Вадим Денисенко, коментуючи це рішення заявив наступне: "Складається враження, що Нацрада хоче закрити телеканал Еспресо.TV. Це вже друге попередження телеканалу. Після третього Нацрада накладає штраф і може подавати позов до суду та анулювати ліцензію. Не хочеться думати, що це політично вмотивоване рішення".

За його словами, це рішення також можна розцінювати як спробу цензури з боку Нацради.

"Більше того, навмисно чи ненавмисно, але Нацрада підіграла російській пропагандистській машині. Адже сьогодні після виступу Путіна головною подією в російських ЗМІ стане рішення Нацради. І усілякі "кісельови" будуть паплюжити Україну, прикриваючись юридично небездоганним рішенням Нацради. В свою чергу, я хотів би заявити, що таке рішення в мене викликає подив, і я ніколи не думав, що телеканал Еспресо.TV, який був одним із флагманів боротьби за свободу cлова при режимі Януковича, зазнає такого удару від нової влади".

Нагадаємо, у жовтні ТОВ "Голдберрі", яке придбало канал "Еспресо.TV", отримало попередження за відхилення від програмної концепції за попередню діяльність, коли ще не належало "Еспресо.TV".