Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Вадим Денисенко: Звільнення Савченко: як це робитиме Путін

Понедельник, 18 Апреля 2016, 18:22
Сьогодні у Путіна є одна єдина задача - всю повноту відповідальності за майбутні кроки перекласти на українську сторону

Росіяни розуміють, що здоров'я Савченко не дозволяє довгих ігор. Тому, судячи з усього, зараз в дуже швидкому темпі вся російська пропаганда працюватиме на те, щоб російські громадяни узнали, що російські ГРУшники, засуджені сьогодні до 14 років - отримали начебто незаконний вирок. Парарлельно, в наших соцмережах буде розгорнута зрадівська істерія, що одного з цих грушників не можна віддавати, бо він убив нашого військового, а тому, його треба тут залишити.

Путін і ко судорожно шукають супервдалий піархід (якого у них поки просто не існує), щоб обміняти Савченко на своїх умовах. У зв'язку з пробувковкою у вигадуванні цього піарходу, росіяни взяли на озброєння тактику затягування часу. При цьому відповідальність за затягування часу вони пробують перекинути на українську сторону.
Насправді, сьогодні Путін навіть не переживає за життя Савченко.

Російська пропаганда вже весь тиждень говорить про те, що затягування судового процесу було справою рук України. Зараз будуть вигадуватися інші перешкоди, які будуть списуватися на Україну.

Путін також чекає, щоб до нього звернувся Керрі чи бодай Меркель, а він скорчивши кислу міну, погодився б на цей обмін, демонструючи свою силу. На жаль, головна загвоздка саме в цьому. Ще місяць тому, РФ дала сигнал американцям, що хоче, щоб вони втрутилися в цю історію. Зараз Путін чекає ходу від них. І це також кричатимуть наші зрадофіли. Одним словом, Путін - хуйло і цим все сказано.

Джерело: facebook.com

Больше интересного из Сети читайте на сайте dsnews.ua