Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Віктор Медведчук вирішив назвати себе “організмом”

Воскресенье, 18 Января 2015, 10:45
Медведчук розродився черговою статтею, яка повертає нас у 2004 рік, коли під його керівництвом (як голови адміністрації Кучми) висіли плакати про три сорти українців

Фото: grani.ru

Для того, аби довго не переповідати весь той потік свідомості, який вихлюпнув у ЖЖ Віктор Медведчук і, який відразу підхопили всі провідні російські ЗМІ, дозволю собі зацитувати кілька моментів з цього опусу: "Признание свободы совести другого человека дает надежду на то, что межконфессиональный конфликт во Франции будет решен цивилизованным способом. И это может и должно стать уроком и для Украины, в которой куда менее принципиальный конфликт из-за неумелой политики власти предержащих стал причиной вооруженного противостояния, уносящего жизни мирных граждан". Далі ще краще: Доходит до страшного - в запале некоторые даже называют жителей ДНР и ЛНР не людьми, а "организмами". А у "организма" прав куда меньше, чем у человека. Из-за такого подхода Украина уже оказалась на краю пропасти".

На все це можна було б не звертати уваги, якби не одне "але". Завтра за лекалами цієї статті будуть працювати медіахолдинги Ахметова, "Вестей" і в лайт варіанті "канал 112". Плюс ціла армія ботів і тролів. Саме тому варто пояснити (не Медведчуку), а всім тим, хто роззявивши рота читатиме той пасквіль, в чому Медведчук не правий.

1.        Медведчук пересмикує ситуацію. Дві третини Донбасу знаходиться під контролем України і там не чути про дискримінацію, чи, тим більше, про те, що їх ніхто не чує. Більше того, це якраз Медведчук не хоче почути головний посил жителів всього Донбасу: "Русские, идите на х...".

2.        Порівнюючи ситуацію у Франції й Україні, Медведчук знову-таки пересмикує факти, або, якщо бути точнішим, бреше. Говорячи про "куда менее принципиальный конфликт", Медведчук умисне зводить все до протистояння "не почутого Донбасу" і Києва, який щось нав'язує. Проте, він мав би не брехати про це, а сказати вслід за жителями Донбасу: "Русские, идите на х...".

3.        І, останнє. Жителів Донбасу ніхто організмами не називає. Так, в соцмережах багато хто говорить слова куди гірші за слово "організм". Але хотілось б нагадати Медведчуку, що в Росії на офіційному рівні українських військових називають "карателями", а владу "хунтою". Тому, напевне, перш ніж писати всю цю антиукраїнську муть слід було б почати із фрази: "русские идите на х...". А якщо, пане Медведчук, боїтеся це сказати, то хоча б зверніться до російських ЗМІ, щоб вони перестали вживати слова "карателі" і "хунта".