Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Віталій Портніков: Про Савченко і її пропозицію

Вторник, 7 Июня 2016, 16:10
Політика - це не розмови в телевізійному або радіоефірі з заїжджими гастарбайтерами, а відповідальність, дисципліна і розуміння

Фото: facebook.com/portnikov

Захарченко та Плотницький не є легітимними представниками населення Донбасу. Вони - маріонетки, що нав'язані окупантом і можуть бути змінені у будь-який момент, як і їхні забуті попередники. Ніякого реального впливу на звільнення наших громадян з підвалів вони не мають. Скаже Путін - звільнять всіх за 24 години. Не скаже - можна хоч усією Верховною Радою їхати на перемовини - нічого не буде.

Сенс Мінських угод полягав у проведенні виборів і визначенні людей, які будуть обрані населенням Донбасу і зможуть представляти його справжні інтереси. Росія тому й проти чесних виборів, що розуміє: обраний представник куди менш керований, ніж призначений зрадник.

Вибрані представники народу України не можуть на рівних розмовляти із маріонетками - таким чином вони легітимізують їхню владу, створюють ілюзію рівного народного представництва і підривають переговорний процес.

Політика - це не розмови в телевізійному або радіоефірі з заїжджими гастарбайтерами, а відповідальність, дисципліна і розуміння. Відповідальність перед країною, дисципліна в думках і діях, розуміння процесів, що відбуваються. І якщо ти дійсно хочеш допомогти своїй країні, всьому цьому слід наполегливо вчитися. Бажано у порядних вчителів. А потім вже говорити.

Джерело: facebook.com

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство