Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Ярош озвучив чергову заяву, написану в Кремлі

Среда, 23 Апреля 2014, 21:31
Наміри лідера «Правого сектору» сформувати спецбатальйон «Донбас» Кремль може використати як привід для вторгнення на схід України

Сьогодні Дмитро Ярош зробив сенсаційну заяву, що "Правий сектор" спільно з РНБО та силовиками створює спецпідрозділ "Донбас", який має допомогти боротися з сепаратизмом.

Відразу після цієї заяви стало зрозуміло, що Ярош, м'яко кажучи, сказав неправду. Ні в МВС, ні в СБУ, ні в РНБО ніхто не знав про те, що вони спільно з "Правим сектором" щось створюють. При цьому, російські ЗМІ традиційно підхопили заяву Яроша і почали її тиражувати.

Як тут не згадати, що заяви "Правого сектору" традиційно співпадають з черговими загостреннями в стосунках із РФ. Так і сьогодні. Не встиг Лавров розповісти, що Росія готова розпочати військові дії, якщо в конфлікті в Україні будуть гинути російські громадяни, як тут же "Правий сектор" виступив зі своєю брехнею.

Наміри вожака "псів" дивним чином співпали із заявами російського МЗС про порушення українською стороною Женевських угод. У заявах Лаврова "Правому секторові" традиційно відводять роль головного зла. А тепер це "зло", ніби на замовлення, саме підтверджує страхи жителів Донбасу. То ж Ярош відверто провокує ситуацію.

У словах головного "правосєка", "бойовиків" якого росіяни бачать ледь не за кожним кущем, насторожує й те, що свою "ставку" він хоче перенести до Дніпропетровська, де сепаратистські настрої викорінені, а місцевий губернатор Ігор Коломойський встановив платню за пійманих диверсантів та відібрану у них зброю. Російський агітпроп неодноразово намагався прив'язати "ПС" до особи губернатора Дніпропетровщини. Тепер і в цій темі Ярош підіграв "кісєльовщині".