Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Яценюк дає Порошенку два дні на роздуми

Среда, 10 Сентября 2014, 16:35
Прем’єр таки запустив свій власний проект «Народний фронт», але ще може приєднатися до пропрезидентської партії, якщо та виконає три умови

Сьогодні в Києві пройшов позачерговий з"їзд партії "Народний фронт", на якому було обрано керівництво та проведено обговорення програми цієї політичної сили для участі в парламентських виборах. Так, головою політради організації обрано Арсенія Яценюка, а керівником центрального штабу став Олександр Турчинов. Однак, очікуване оголошення передвиборчого списку, з яким ця політична сила планує йти на вибори, так і не відбулося. Натомість, керівництво "фронту" вирішило провести в п"ятницю або суботу другу частину зібрання, на якому і буде прийняте остаточно не рішення: йти на вибори самостійно чи під прапорами "Блоку Петра Порошенка". Відтак, у президента є всього два дні на те, щоб домовитись з прем"єром та головою Верховної Ради про співпрацю.

За даними "ДС", основною умовою спільної участі тандему Яценюка-Турчинова у парламентській кампанії з партією глави держави є перше місце у єдиному списку кандидатів для прем"єра та третина місць у прохідній частині цього ж списку. За іншою інформацією, Арсеній Яценюк також просить змінити назву партії "Блок Петра Порошенка" на більш нейтральну.